25 Eylül 2021 Cumartesi

LADİK BELEDİYESİNİN AÇTIĞI BARINAKTA HAYVANLAR AÇLIKTAN ÖLDÜ İDDİASI

Ladik Belediyesinin açtığı barınakta hayvanlar açlıktan öldü iddiası

Samsun'un Ladik ilçe Belediyesi tarafından bir ay önce açılan hayvan barınağında kalan yavru köpeklerin açlıktan öldükleri gündeme geldi.

02 Mart 2020 Pazartesi 19:27 GÜNCEL

Samsun'un Ladik ilçe Belediyesi tarafından açılan hayvan barınağında kalan köpeklerin açlıktan öldükleri, ölen köpekleri ise diğer köpeklerin yediği iddiası şoke etti.


Ladik Belediyesi tarafından bir ay önce açılan hayvan barınağı ile ilgili şok iddialar gündeme geldi. DiyeKonuştu.com haber sitesinden Tolga Birgücü'nün haberine göre, Ladik Belediyesi tarafından hizmete açılan hayvan barınağında kalan köpekler, açlıktan öldü.

Yine Tolga Birgücü'nün yayınladığı haberde, söz konusu barınakta kalan hayvanların açlıktan birbirini yedikleri gündeme geldi. Ladik ilçesinde bulunan hayvan barınağının açılışında buraya konulan çok sayıda hayvanın açlık nedeniyle öldükleri ve yine açlık nedeniyle birbirlerini yedikleri ile ilgili bir vatandaşın barınaktan çektiği görüntülere de yer veren diyekonuştu.com'un haberinde, ölen hayvanların ise çöp konteynerlerine atıldığı ileri sürüldü.

Ladik Belediyesi tarafından hizmete açılan hayvan barınağının açılışında buraya konulan 20'den fazla hayvanının öldüğü ve şuan barınağın boş olduğu belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

erol

04 Mart 2020 Çarşamba 09:02

Tebrikler belediye başkanım. Bu kadar kısa bir sürede nasıl başardınız

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kokan suya analiz yapıldı! Yüksek oranda alüminyum saptandı

Samsun'da kokan suya analiz yapıldı! Yüksek oranda alüminyum saptandı