24 Temmuz 2021 Cumartesi

LADİK HUZUREVİNDE KALAN ALİM ÇAPAR KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMASINA KATILDI

Ladik Huzurevinde kalan Alim Çapar Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı

Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu olan ve huzurevinde kalan Alim Çapar, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı.

13 Şubat 2020 Perşembe 15:06 GÜNCEL

Samsun'un Ladik ilçesinde huzurevinde kalan 71 yaşındaki Alim Çapar, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katıldı.


ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Alim Çapar, kaldığı huzurevini överken, "İki senedir huzurevinde kalıyorum. Çok mutluyum çok güzel. Güzel bir bakım var. Hele hele bir müdürümüz var, çok şahane insanlar. Havası yaşlılara göre. Yanımızda Akdağ Kayak Merkezimiz var. Ladik gölü var. Tam yaşlıların yaşayabileceği bir yer. Ben kamyon şoförüydüm, gitmediğim ülke kalmadı" dedi.

Kenan İmirzalıoğlu ise yarışmaya huzurevinden katılan Alim Çapar'ın sözleri üzerine Ladik Huzurevi görevlilerine teşekkür etti.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına Samsun'un Ladik ilçesinde ki huzurevinden katılan Alim Çapar, 15 bin liralık para ödülü sorusunu bilemeyince yarışmada bin liralık para ödülü kazandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Alaçam ilçesinde Cırtlar sokağına giden yol yıllardır köstebek yuvası gibi

Alaçam ilçesinde Cırtlar sokağına giden yol yıllardır köstebek yuvası gibi