14 Haziran 2021 Pazartesi

LİDERLERDEN SAMSUN'DA ÇEKİLEN 19 MAYIS FOTOĞRAFI İÇİN AYNI GEMİDEYİZ BİRLİKTE GÜZELİZ MESAJI

Liderlerden Samsun'da çekilen 19 Mayıs fotoğrafı için aynı gemideyiz birlikte güzeliz mesajı

Samsun'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte 19 Mayıs hatıra fotoğrafı çekinen siyasi parti liderleri, "Aynı gemideyiz. Birlikte güzeliz" mesajları yayımladı.

20 Mayıs 2019 Pazartesi 18:29 GÜNCEL

Samsun'da 19 Mayıs'ın 100. yılında Atatürk'ün Samsun'a çıktığı Tütün İskelesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasi parti liderlerinin birlikte çekindiği hatıra fotoğrafı gündem oldu.


Samsun'da düzenlenen 19 Mayıs'ın 100. yılı törenlerine katılan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Tütün İskelesinde çekinilen hatıra fotoğrafında yer alan Doğu Perinçek, Temel Karamollaoğlu, Mustafa Destici, gündem alan fotoğrafı sosyal medya sayfalarından da yayınlayarak mesajlar verdi.

Samsun'da 19 Mayıs'ın 100. yılında Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte Tütün İskelesinde objektiflere yansıyan ve  tarihe geçen fotoğrafı sosyal medya sayfasından yayınlayan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Partilerimiz, fikirlerimiz, düşüncelerimiz, bakış açılarımız, hatta ideolojilerimiz farklı da olsa ihtiyaç hasıl olduğunda devletimiz için, ülkemizin için, milletimizin için, 19 Mayıs ve milli mücadele ruhuyla bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız" dedi.Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'da liderlerin 19 Mayıs'ın 100. yılında Samsun'da çekindiği fotoğrafı yayınlayarak sosyal medya sayfasından "Farklı düşüncelere sahip olsak da Türkiye için birlikte güzeliz" açıklaması yaptı.

Samsun'da düzenlenen 100. yıl törenlerine katılan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'de 19 Mayıs'ın 100. yılında gündeme damgasını vuran fotoğraf karesini sosyal medya sayfasında yayınlayarak, "Aynı gemideyiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da günün en çok konuşulan fotoğraf karesini yayınlayarak, "Haydi.. Milli mücadele ruhuyla, el ele, gönül gönüle vererek Türkiye'yi daha ileri taşıyalım" mesajı verdi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak, beline tohum önlüğü takıp Bafra Ovasına çeltik tohumu attı

Samsun Valisi Osman Kaymak, beline tohum önlüğü takıp Bafra Ovasına çeltik tohumu attı