30 Kasım 2021 Salı

MASTER CHEF YARIŞMASINDA SAMSUN VE SAMSUNSPOR RÜZGARI ESTİ

Master Chef yarışmasında Samsun ve Samsunspor rüzgarı esti

TV8'de yayınlanan reyting rekortmeni Master Chef yarışmasında Samsun ve Samsunspor rüzgarı esti. Master Chef'in Samsunlu yarışmacısı Barbaros Yoloğlu, milyonların izlediği programda ünlü şeflere Samsunspor forması hediye etti.

11 Eylül 2020 Cuma 10:50 GÜNCEL

TV8'de yayımlanan Master Chef yarışmasında, milyonlar Samsun ve Samsunspor'u konuştu. 


Master Chef yarışmasının dün gece yayımlanan yeni bölümünde Barbaros Yoloğlu, jeflere üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu Samsunspor  forması hediye ederek Samsun ve Samsunspor'u yarışmayı ekranlarından izleyen milyonlara tanıttı.

Reyting rekortmeni Master Chef yarışmasının dün gece ki bölümünde, Samsun doğumlu olan yarışmacı Barbaros Yoloğlu, ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'ya seslenerek, "Samsun'dan size bir hediye var şefim. Armasında şanlı Mustafa Kemal Atatürk'ün tek sadece armasında taşıyan forma, şanlı formayı sizlere hediye etmek istiyorum" dedi.Master Chef'in ünlü şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'ya, Barbaros Yoloğlu'nun Samsunspor formasını kendilerine hediye etmesi üzerine büyük sevinç yaşadı. Ünlü jef Mehmet Yalçınkaya'da Barbaros Yoloğlu'na "Sen Samsunlu musun" diye sorduktan sonra Samsunspor'un formasına siyah rengin nasıl eklendiğini anlatmaya başladı. samsunkenthaber- Milyonların takip ettiği Master Chef yarışmasının ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya, "Samsunsporlu ilgili bir şey söyleyim. Samsunspor'un normal şartlarda renkleri kırmızı beyaz. Gençler bilmeyebilir. Samsunspor bizimde hayran olduğumuz, şampiyonluğa oynayan kadrosu kaza geçirmişti. O kaza sonucu futbolcularımızı kaybettik. Daha sonra Samsunspor'a siyah bir renk eklendi. Samsunspor'a başarılar" diye konuştu.

Öte yandan TV8'de yayınlanan Master Chef'de Samsunlu yarışmacı Barbaros Yoloğlu'na Samsunspor formalarını 1965 Samsunspor Derneği gönderdi. Barbaros Yoloğlu, formaları gönderen 1965 Samsunspor Derneğine teşekkür etti.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım ilçesinde vakalar artıyor! Kaymakamdan tedbirlere uyun uyarısı

İlkadım ilçesinde vakalar artıyor! Kaymakamdan tedbirlere uyun uyarısı