17 Haziran 2021 Perşembe

MASTERCHEF 2020'NİN SAMSUNLU YARIŞMACISI BARBAROS YOLOĞLU ANA KADROYA SEÇİLDİ

MasterChef 2020'nin Samsunlu yarışmacısı Barbaros Yoloğlu ana kadroya seçildi

MasterChef 2020'de yarışan Barbaros Yoloğlu'nu Samsun'un Alaçam ilçesi doğumlu olduğu öğrenildi. MasterChef 2020'de Samsunlu Barbaros Yoloğlu ana kadroya seçilen 9'uncu isim oldu.

11 Ağustos 2020 Salı 13:18 GÜNCEL

TV8'de yayımlanan MasterChef 2020 yarışmasında dikkatleri çeken yarışması Barbaros Yoloğlu'nun Samsun doğumlu olduğu ortaya çıktı. 


Samsun'un Alaçam ilçesi nüfusuna kayıtlı olan Barbaros Yoloğlu MasterChef 2020 yarışmasında sunduğu yemeklerle jüri üyelerini nde dikkatini çekiyor. 

Yen bölümde MasterChef 2020'nin iddialı yarışmacısı Barbaros, yaptığı Çerkez Tavuğu’nu şeflerin beğenisine sundu. Mehmet Şef’in “Memnun musun tabağından?” sorusuna cevap veren Barbaros, “Memnun olmadığım tabağı çıkarıp, sunmam. Elenirim.” dedi.

Bunun üzerine Danilo Şef, “Barbaros dikkat et, bu sözünün arkasında durmak zorundasın.” diyerek yarışmacıyı uyardı. Yeniden söz verilen Samsunlu yarışmacı Barbaros Yoloğlu “İlk günkü heyecanımı kaybetmeden sonuna kadar devam edeceğim.” diye konuştu.

Daha sonra yapılan elemede MasterChef 2020'nin Samsunlu yarışmacısı Barbaros Yoloğlu, jüri tarafından günün kazananı ve MasterChef 2020 ana kadrosuna giren 9'uncu yarışması olarak açıklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Atatürk'e hakaret eden meclis üyesine 3 yerden huzur hakkı bağlandı

Samsun'da Atatürk'e hakaret eden meclis üyesine 3 yerden huzur hakkı bağlandı