27 Mayıs 2020 Çarşamba

MELİH GÖKÇEK'TEN SAMSUN MİLLETVEKİLLERİ İLE İLGİLİ TWEET ATAN ANKARA KUŞU İÇİN KRİPTO UYARISI

Melih Gökçek'ten Samsun Milletvekilleri ile ilgili tweet atan Ankara Kuşu için kripto uyarısı

AK Parti Samsun Milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Hasan Basri Kurt ve Fuat Köktaş'ın 24 Haziran seçimlerinde listeye giremeyecekleri yönünde tweet atan Ankara Kuşu için Melih Gökçek'ten kripto uyarısı geldi.

11 Mayıs 2018 Cuma 16:00 GÜNCEL

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, 24 Haziran seçimleri öncesi Twitter'dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Ankara Kuşu'na tepki gösterdi.


Twitter'dan son günlerde AK Parti'li milletvekilleri ile ilgili paylaşımlar yapan Ankara Kuşu sayfası geçtiğimiz günlerde AK Parti Samsun Milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Hasan Basri Kurt ve Fuat Köktaş'ın listeye giremeyecekleri yönünde bir tweet atmıştı. Bu tweete ise Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'ten tepki geldi.

Melih Gökçek, Ankara Kuşu'nun AK Parti Samsun Milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Hasan Basri Kurt ve Fuat Köktaş ile ilgili tweetine, Twitter sayfasından tepki göstererek,  "Önce Çağatay Kılıç'ın Hasan Basri Kurt'un ve Fuat Köktaş'ın Samsun'da listeye giremeyeceğini söylüyorsun. Yani ailecek kararı vermişsiniz. Bundan sonraki twit tam bir kripto olduğunun delili. Ya Sen kimsin hanımefendi? Sen AK Parti yönetiminde misin? Yoksa eşin yetkili bir yerde de bilgileri ondan mı alıyorsun? Dikkatimi çeken bir konu parti içinde FETO düşmanı bilinen bütün milletvekillerine saldırıyorsun. Sanki bir proje gibi duruyorsun" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun MHP'de Cemalettin Kola milletvekili aday adaylığını açıkladı

Samsun MHP'de Cemalettin Kola milletvekili aday adaylığını açıkladı