21 Ocak 2022 Cuma

METİN SİNECEK, ERDOĞAN'IN DOLAR VE STOKÇULARLA MÜCADELE AÇIKLAMASINA DESTEK VERDİ

Metin Sinecek, Erdoğan'ın dolar ve stokçularla mücadele açıklamasına destek verdi

Samsun'da Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dolar ve stokçularla mücadele konusundaki açıklamalarına destek verdi.

01 Aralık 2021 Çarşamba 16:58 GÜNCEL

Samsun'da Atakum Esnaf Sanatkar Kredi  ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, ülkenin döviz artışları ile ekonomik olarak abluka altına alınmak istendiğini söyledi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu konudaki açıklamalarına destek verdi.


Sinecek yaptığı açıklamada, ülkede ekonomik olarak sıkıntılar yaşandığını, esnaf ve vatandaşın hayat pahalılığı karşısında zor durumda olduğunu belirterek, bu süreçte stokçuluk yapanlara, döviz artışı nedeniyle dolar ve Euro'ya para yatırarak, Türk lirasının değer kaybetmesine neden olanlara karşı, tavır koyduklarını belirtti. 

"Bu ülke hepimizin. Ekonomimiz batarsa bunun kazananı olmaz hepimiz batarız" diyen Metin Sinecek, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin grup toplantısında bugün yaptığı "Stokçulara bu ülkeyi mezar edeceğiz. Hayat pahalılığına kimseyi ezdirmeyeceğiz. Alım gücü düşük vatandaşlarımız için adım atmaya hazırlanıyoruz" açıklamalara da destek verdi.

Ekonomik Kurtuluş Savaşı mücadelesi için "Biz de varız" diyen Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, bu süreçte hükümetin piyasaları ve vatandaşı rahatlatmaya yönelik atacağı adımlarda esnafları da unutmamasını istedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a 7 kilometre uzaklıkta Kuşçulu mahallesinin yolu yıllardır çamur içinde

Samsun'a 7 kilometre uzaklıkta Kuşçulu mahallesinin yolu yıllardır çamur içinde