28 Mayıs 2020 Perşembe

MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK FEDERASYONU 35 İLDE CUMHUR İTTİFAKI ADAYLARINA DESTEK VERECEK

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu 35 ilde Cumhur İttifakı adaylarına destek verecek

Genel Merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonunun Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, 31 Mart yerel seçimlerinde federasyona bağlı şubelerin bulunduğu 35 ilde koşulsuz Cumhur İttifakına destek vereceklerini açıkladı.

22 Mart 2019 Cuma 19:26 GÜNCEL

Genel Merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı adaylarına destek vereceklerini açıkladı.


Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, yaptığı açıklamada ülkenin bekası için Cumhur İttifakına destek vereceklerini belirterek, 35 ilde bulunan federasyona bağlı şubelerde tüm teşkilatların 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı adaylarına oy vereceklerine dikkati çekti.

Cumhur İttifakının karşısında olan Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşı HDP ve PKK ile iş birliği yaptığını söyleyen Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, açıklamasında şunları dile getirdi.

"CHP, İYİ Parti Saadet Partisi ve HDP eşittir PKK’nın  kurmuş olduğu ve tek dertleri Recep Tayyip Erdoğan gitsin diye Mehmetçiğin katili olan eli kanlı terör örgütü PKK’nın bile oyunu isteyecek kadar aşağılık bir siyasi yol izleyen sözde Millet İttifakı’na da zillet ittifakı demekten çekinmeyeceğimin altını çizerek konuşuyorum. Bu zillet ve illet ittifakı Türkiye’nin kuyusunu kazmaktadır Bu nedenle milli birlik ve kardeşlik federasyonu olarak yaklaşık 35 ilde kurulu olan tüm Teşkilatlarımızla birlikte 31 mart mahalli idareler seçimlerinde cumhur ittifakı adaylarını koşulsuz ve şartsız destekliyoruz
Seçimlerden sonrada Cumhur İttifakı’nın devamı milli beka için mecburidir. Eğer 31 Mart’ta bu ülkeyi Kaosa sürüklemek isteyenlere  gün doğarsa karşımıza çok büyük risk ve tehlikeler çıkacaktır. Bunun Emareleri şimdiden görülmektedir. Şayet önlem alınmazsa yeni  cumhurbaşkanlığı sistemi tartışmaya Açılacaktır böyle bir konu ise ülkemize yedi düvele karşı verdiğimiz mücadele yolunda sekte Vuracaktır  Amerika İsrail lobileri bu beşli çeteye kol kanat gerecektir ülkemizde huzuru tehdit Edeceklerdir CHP, İP, HDP, FETÖ, PKK boş durmuyor. Malum çete Türkiye’nin kuyusunu kazıyor. El Birliği yapmışlar, güç birliği yapmışlar.  Türkiye’yi işgale hazırlanıyorlar Amerika PKK PYD ye her gün tırlar dolusu silah ve mühimmat sevkiyatı Yapıyorlar Türkiye’de istikrar bozulsun istiyorlar ve 31 mart seçimleri için avuçlarını ovuşturuyorlar Fırsat vermeyeceğiz ve milletimizden ricamız cumhur başkanımıza sahip çıkalım başımız eğilirse Hepimiz eğiliriz cumhur başkanımız sadece bizim değil tüm dünya mazlumlarının umududur hep Birlikte güzel günler için güçlü Türkiye için siyasi istikrarı koruyalım"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Mahmut Karahan'ı ihraç istemi ile disipline sevk etti

AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Mahmut Karahan'ı ihraç istemi ile disipline sevk etti