26 Nisan 2019 Cuma

MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK FEDERASYONU GENEL BAŞKANI KABADAYI: ÜLKEMİZE BOYUN EĞDİREMEYECEKLER

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Kabadayı: Ülkemize boyun eğdiremeyecekler

Genel Merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonunun Genel Başkanı Ahmet Kabadayı yaptığı açıklamada, "Siyonist köpekler ülkemize boyun eğdiremeyecek" dedi.

11 Ağustos 2018 Cumartesi 20:06 GÜNCEL

Genel Merkezi Samsun'da bulunan Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı son günlerde ülkemiz Üzerinde oynanan oyunlara ilişkin açıklamalarda bulundu.


Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, yaptığı açıklamada son günlerde dolar kurunun sistematik olarak yükselmesinin ekonomik ve siyasi bir saldırı olduğuna dikkati çekti. 

ABD'nin papaz meselesi üzerinden Türkiye'ye ekonomik saldırı gerçekleştirdiğini Bakanlar Süleyman Soylu ve Berat Albayrak ile Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın da bu saldırıların hedefinde olduğunu söyleyen Ahmet Kabadayı, "Bakanlarımız ve Başkanımızın ölümüne arkasındayız" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun terörün belini kırdığını kaydeden Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Dağlarda Süleyman Soylu ismi geçince teröristler fareler gibi kaçacak delik arıyor artık. Terör bitme noktasına gelmiştir bu da ABD-FETÖ'nün koruduğu dağları Üzerlerine yıkmıştır. Biz bakanımızın ölümüne arkasındayız, yanındayız yedirtmeyiz. Diğer bir saldırı ise paranın patronu sayın Berat Albayrak'ın ekonomi üzerinde çalıştığı yerli Milli hesaplar ve havuz sistemine geçiş programlarıdır. Bakanımız Berat Albayrak'ın milli ekonomi açılımı, dış güçlerle birlikte içimizdeki yerli Siyonistlere  fena battı. Bakanımız Berat Albayrak Türk ekonomisini adaletli vergi sistemine taşıyacağım diyor, buda yerli Siyonistlerin ağa babalarına da  çok dert oldu ve top yekün saldırıyorlar. Berat Albayrak'ı da yedirtmeyiz arkasındayız, yanındayız. Devlet başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın zaten ölümüne arkasındayız yanındayız. Milletin seçtiği devlet başkanına da herkes sahip çıkmalıdır çünkü geminin kaptanı sayın Başkandır. 

BİRLİK OLMALIYIZ
"780 bin kilo metre vatan toprağında yaşayan tüm kardeşlerime esnaflarımıza iş adamlarımıza iş kadınlarımıza STK' larımıza vatandaşlarımıza, sesleniyorum 81 milyon milletimizi kenetlenmeye, bir olmaya davet ediyorum. Bu gemide hepimiz varız gemi su alırsa hepimiz boğuluruz bu gemi su almayacak bir olacağız diri olacağız iri olacağız devlet başkanımıza sahip çıkacağız. Ekonomik krizler oluşturarak, ekonomik darbeler yaparak, bu ülkeyi diz çöktürmeye çalışanlara karşı ortak hareket etmemiz gerekiyor çünkü bu ülke bizim ülkemiz, bizim bu ülkeden başka gidecek yerimiz Ülkemize tıpkı 15 temmuzda sokaklara inerek sahip çıktık ise aynı şekilde bugün seçtiğimiz Hükümete de  tam sahip çıkma  mantığıyla dik durulması ile birlikte bu ulusal ve küresel Darbe kalkışmasına karşı da milletimizin top yekun sağcı-solcu ülkücü  demeden, Alevi-Sünni Demeden, Kürt Türk  iktidar-muhalefet demeden bu ülkenin içinde yaşayan bir millet olarak Ülkemize sahip çıkacağımıza inanıyorum bu ülkede etnik köken üzerinden algı yaptılar tutmadı mezhep üzerinden algı yaptılar yine tutmadı. 28 Şubat'ı yaptılar bin yıl sürecek dediler tutmadı. 17-25  Aralık'ta hükümete kumpas kurdular yemedi. 15 Temmuzda kalleşçe saldırdılar yemedi. Afrin'de Münbiç'te PKK-PYD-DAİŞ-ABD birleşti terör örgütlerine tırlar dolusu silahlar verildi kahraman ordumuz onları toptan bertaraf etti. Peki şimdi de ekonomi ile yeni bir savaş kapısı araladılar bunları yapan kim ABD-İSRAİL-İNGİLTERE-FIRANSA  ve İsrail’deki Siyonistlerden daha da fazla Siyonist olan bizim insanımız sandığımız içimizdeki Yerli Siyonistlerin iş birlikçilerin hainlerin alçakların bütün algı ve savaş hayalleri kurarak  Türkiye’yi istedikleri gibi kullanacaklarını yöneteceklerini sananlar er yada geç yanıldıklarını Anlayacaklar bu ülkede yüzde 52 ile seçilmiş bir devlet başkanımız var bizi kurmuş olduğu Kabine ile sayın başkanımız yönetiyor ve yönetecekte ABD-FETÖ-İSRAİL  istemiyor diye biz bu Ülkeyi dış güçlerin ve içimizden satın aldıkları kahpelerin oyununa alet ettirmeyeceğiz Ekonomide sayın Berat Albayrak bakanımız çok başarılı işler çıkartıyor bunu Hazmedemiyorlar iç işleri bakanımız sayın Süleyman soylu terörün belini kırdı bunu Hazmedemiyorlar milli hükümetten korkuyorlar bunun için çırpınıyorlar bunun için Saldırıyorlar Türkiye cumhuriyeti devleti kimseye boyun eğmeyecektir dolar üzerinden Yapılan saldırı tamamen siyasi bir saldırıdır bu saldırı sayın devlet başkanımıza ve ekonominin patronu Berat Albarak'dır çünkü bu saldırıyı yapan dış güçlerin köpekleri içimizdeki Yerli Siyonistlerdir."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a gelen Bakan Kurum, Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini inceledi

Samsun'a gelen Bakan Kurum, Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini inceledi