19 Ekim 2021 Salı

MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİK FEDERASYONU ŞEHİT FERHAT GEDİK'İN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu şehit Ferhat Gedik'in ailesini ziyaret etti

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Özlem Keleş, Hatay İl Başkanı Muhsin Keremoğlu ile birlikte şehit Eren Bülbül'ü korurken şehit olan Ferhat Gedik'in ailesini ziyaret etti.

14 Ağustos 2019 Çarşamba 17:30 GÜNCEL

Trabzon Maçka'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül'ü korumaya çalışırken, teröristlerin açtığı ateş sonucu 41 kurşunla şehit olan astsubay Ferhat Gedik şehadetinin yıl dönümünde anıldı.


Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Özlem Keleş, şehit Ferhat Gedik'in Hatay'ın İskenderun ilçesinde bulunan baba evine giderek, şehit ailesine başsağlığı temennisinde bulundu. Şehit astsubay Ferhat Gedik, Trabzon Maçka'da Eren Bülbül'ü korumaya çalışırken, PKK'lı teröristlerin açtığı ateş sonucu 41 kurşun ile şehit olmuştu.

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Hatay İl Başkanı Muhsin Keremoğlu ile birlikte şehit astsubay Gedik'in evine giden Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Özlem Keleş, burada şehidin mevlidine katıldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sokak kavgasına müdahale eden bekçilere silahla ateş edildi

Samsun'da sokak kavgasına müdahale eden bekçilere silahla ateş edildi