19 Ekim 2021 Salı

MÜGE ANLI SAMSUN'UN SALIPAZARI İLÇESİNE TEKERLEKLİ SANDALYE GÖNDERDİ

Müge Anlı Samsun'un Salıpazarı ilçesine tekerlekli sandalye gönderdi

Müge Anlı, Samsun'un Salıpazarı ilçesine ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere tekerlekli sandalye gönderdi, belediye başkanı Halil Akgül, Anlı'ya teşekkür etti.

05 Kasım 2020 Perşembe 13:38 GÜNCEL

Samsun'un Salıpazarı ilçe Belediyesi Başkanı Halil Akgül, ihtiyaç sahipleri için tekerlekli sandalye gönderen Müge Anlı'ya ATV stüdyolarında yayınlanan Tatlı Sert programına katılarak teşekkür etti.


Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ATV Tatlı Sert programında Müge Anlı’nın konuğu oldu. 

Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında Salıpazarı ilçesinde ihtiyaç sahiplerine dağılmak üzere Müge Anlı ve ekibi tarafından gönderilen tekerlekli sandalyelerin İlçe Kaymakamlığı koordinesinde Jandarma personeli tarafından birer birer sahiplerine ulaştırıldı. 

Samsun Valiliğine, Salıpazarı Kaymakamlığına ve Jandarma personeline teşekkür eden Müge Anlı, programında Belediye Başkanı Halil Akgül’ü konuk etti.  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Müge Anlı’ya "Salıpazarı ilçemizde gerçekleştiren soysal sorumluluk projesine sağlamış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” yazılı ahşap plaket ve tarihi Salıpazarı serenderi takdim etti. Başkan Akgül, “Sizleri ve ekibini tebrik ediyorum. Gerçekten şu anda Türkiye’de bir numarasınız. Sosyal Sorumluluk Projesinde özellikle Salıpazarı’ndaki engelli vatandaşlarımızı mutlu ettiniz. Müge Anlı ve Dostları kampanyası ile deprem bölgesinde sel bölgesinde her yerde varsınız. Vatandaşlarımıza sıcak aş vererek onları mutlu ediyorsunuz. Gerçekten sizin anlatırken duyduğunuz heyecanı bende ilçemde yaptığım her hizmette duyuyorum.”dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Çarşamba ilçesinden İzmir'e 510 gıda kolisi, 260 adet battaniye gönderildi

Samsun'un Çarşamba ilçesinden İzmir'e 510 gıda kolisi, 260 adet battaniye gönderildi