20 Mayıs 2019 Pazartesi

MURAT İKİZ, HAVZA'YA BELEDİYENİN YAPACAĞI TİRİT EVİNİ YENİ PROJE OLARAK AÇIKLADI

Murat İkiz, Havza'ya belediyenin yapacağı tirit evini yeni proje olarak açıkladı

Samsun'un Havza ilçe Belediyesi Başkanı Murat İkiz, Havza ilçesine tirit evi yapacaklarını açıkladı. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, yapılacak tirit evini yeni proje olarak açıkladı.

05 Ekim 2018 Cuma 18:59 GÜNCEL

Samsun'un Havza İlçe Belediyesi Başkanı Murat İkiz ilçede hayata geçirilecek tirit evi dahil üç yeni proje için hazırlıkların son aşamaya geldiğini belirtti.


Samsun'da Havza İlçe Belediye Başkanı Murat İkiz, belediye tarafından hazırlatılan 2 adet park, tirit evi ve Şehri Şifa Havza projeleri ile ilgili bilgiler alarak projelerde yapılacak değişiklikler ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu.

Havza Belediye Başkanlığı Meclis Odasında düzenlenen ve Havza Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ömer Büyük ile personelinin de katıldığı toplantıda Boyalıca ve Çay Mahallelerinde yapılacak olan park ve tirit ev tesisi ile kaplıcalar bölgesinde uygulanması planlanan Şehri Şifa Havza projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu ve proje ile ilgili görseller ve yerleşim planları incelendi.Toplantı sonrası bir konuşma yapan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz hazırlanan projeler ile ilçenin turizmine katkıda bulunmak ve yeni sosyal yaşam alanları kazandırmayı hedeflediklerini belirterek; “İnşallah hazırlıklarımızı kısa sürede tamamlayarak ilçemize değer katacak olan üç yeni projemizi hayata geçireceğiz. Özellikle kaplıcalar bölgesinde uygulanacak olan Şehri Şifa Havza proje kapsamında yapılacak olan saat kulesi, çevre düzenlemesi ve bedesten ilçe turizmine önemli katkılar sağlayacak ve kaplıcalar bölgemizin çehresini değiştirecek. Yine Boyalıca ve Çay Mahallesinde yapacağız parklar ile halkımıza yeni sosyal yaşam alanları kazandırılacak. Bunlar ile birlikte yapılacak olan tirit evi ile yine ilçe turizmine hizmet edecek.” Dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Hakan

06 Ekim 2018 Cumartesi 20:55

Vezirkoprude yapilacak en iyi şeydir guzinede tirit yemek, Guzel de proje aslinda.. kesin patlar"!

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Balık Festivalinde 3 kişiyi öldürüp iki kişiyi de yaralayan katil zanlısı yakalandı

Samsun'da Balık Festivalinde 3 kişiyi öldürüp iki kişiyi de yaralayan katil zanlısı yakalandı