21 Nisan 2019 Pazar

MÜSİAD BAŞKANI HALUK TAN'DAN SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK AÇIKLAMASI

MÜSİAD Başkanı Haluk Tan'dan Samsun Valisi Osman Kaymak açıklaması

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Samsun Valisi Osman Kaymak üzerinde şer güçlerin kötü algı yaratmaya çalıştığını açıkladı.

27 Aralık 2017 Çarşamba 17:14 GÜNCEL
MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Samsun Valisi Osman Kaymak üzerinde oluşturulmaya çalışılan kötü algıya tepki gösterdi. Vali Osman Kaymak üzerinde bir süredir yaygın medya ve televizyonlarda farklı ve olumsuz haberlerin gündeme getirildiğini belirten Haluk Tan, bu durumu eleştirdi.

Samsun'da göreve başladığı günden itibaren doğal davranışları ve halkın içinde olan yapısı ile tanınan Samsun Valisi Osman Kaymak'ın MÜSİAD olarak yanında oldukların vurgulayan Haluk Tan, "Kötü niyetli şer güçler şehrimizin Valisi sayın Osman Kaymak üzerinde kötü algı yaratmaya çalışıyorlar. Yanınızdayız Valim" dedi.

Öte yandan AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler'de Samsun Valisi Osman Kaymak ile ilgili sosyal medya sayfasında bir mesaj yayınlayarak, "FETÖ'cü zihniyet sayın Valimiz Osman Kaymak beyi yemek için dört koldan çalışıyor. Habertürk yine sahnede Valimizin yanındayız" dedi.
SamsunKentHaberYORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da yapılan 310 metrelik köprü 11 mahallenin ulaşım sorununu çözdü

Samsun Çarşamba'da yapılan 310 metrelik köprü 11 mahallenin ulaşım sorununu çözdü