18 Eylül 2021 Cumartesi

MUSTAFA DEMİR 23 NİSAN'IN 100. YIL COŞKUSUNU ÇOCUKLARLA BİRLİKTE YAŞADI

Mustafa Demir 23 Nisan'ın 100. yıl coşkusunu çocuklarla birlikte yaşadı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. yıl coşkusunu cadde ve sokakları otobüs ile gezerek çocuklarla birlikte yaşadı.

23 Nisan 2020 Perşembe 20:14 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Korona Virüs nedeniyle evlerinden çıkamayan çocuklara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının  100. yılında marşlar çalan otobüsle sokakları gezerek sürpriz yaptı.


Marşlar ve şarkılar eşliğinde Samsun'da şehrin caddelerini otobüsle dolaşan Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir, çocuklara el sallayarak bayramlarını kutladı.

Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında uygulanan 'Sokağa Çıkma Yasağı' nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin 100'üncü Yıl Dönümü, Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikle kutlandı. 

Etkinlikte, bayraklar ve balonlarla süslenen Büyükşehir Belediyesi'ne ait üstü açık otobüse binen Başkan Mustafa Demir, marşlar ve şarkılar eşliğinde cadde cadde dolaşarak başta çocukların olmak üzere Samsunlular'ın bayramını kutladı. 

BALKONLARDAN TAŞAN COŞKU
Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen ile Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın da yer aldığı etkinlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Demir, çocuklara balon ve oyuncak hediye etti.  23 Nisan coşkusunu evlerinin balkonlarını süsleyerek yaşayan Samsunlular ise etkinliğe alkış tutup Türk bayraklarını sallayarak destek verdi.

BAYRAM SEVİNCİNİ BİRLİKTE YAŞADIK
Başkan Mustafa Demir, "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı otobüsle düzenlediğimiz etkinlikte marşlar ve şarkılarla kutladık. Evlerinin pencereleri ve balkonlarında tüm Samsunlular, bayram sevincini hep birlikte yaşadık. Koronavirüs salgınından dolayı burukluk yaşadığımız bugünde balkonlarından coşkumuza ortak olan vatandaşlarımıza teşekkür eder, çocuklarımızın bayramını bir kez daha kutlarım" açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un sevilen yöneticisi 23 Nisan'da çocukluk fotoğrafını yayınladı

Samsun'un sevilen yöneticisi 23 Nisan'da çocukluk fotoğrafını yayınladı