09 Mayıs 2021 Pazar

MUSTAFA DEMİR AÇIKLADI: 5 YIL SONRA KİMSE YOLDAN, SUDAN VE ALT YAPIDAN ŞİKAYET ETMEYECEK

Mustafa Demir açıkladı: 5 yıl sonra kimse yoldan, sudan ve alt yapıdan şikayet etmeyecek

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü ilçesinde Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantısında yaptığı konuşmada, "Ağır tonajlı araçların yollara zarar vermesini engelleyeceğiz. Allah’ın izniyle 5 yıl sonra kimse yoldan, sudan ve alt yapıdan şikayet etmeyecek." dedi.

02 Temmuz 2019 Salı 13:45 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü ilçesinde muhtarlarla gerçekleştirdiği toplantıda 5 yıl sonra kimsenin yoldan, sudan ve alt yapıdan şikayet edemeyeceğini açıkladı.


Samsun'un Vezirköprü ilçesinde gerçekleşen toplantıda muhtarların dile getirdiği sorunların çözümü ve taleplerin yerine getirilmesiyle ilgili olarak gerekli talimatları veren Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, "Alt yapı ve yol sorunlarını çözümüne öncelik tanıyacağız. Çalışmalarımızı yaparken mağduriyetin en çok olduğu mahallelerimize öncelik vereceğiz. İlk olarak ilçe belediyemize ait olan ara sokakları ve bağlantı yollarını, daha sonra da grup ve ana yolları tamamlayacağız. Ağır tonajlı araçların yollara zarar vermesini engelleyeceğiz. Allah’ın izniyle 5 yıl sonra kimse yoldan, sudan ve alt yapıdan şikayet etmeyecek. Bunun için gayretle çalışacağız” diye konuştu.

BELEDİYE BÜROKRATLARIYLA İSTİŞARE
Başkan Demir, geç saatlere kadar süren toplantının ardından her 2 belediyenin de yöneticileri ve bürokratlarıyla bir 'Değerlendirme Toplantısı'' yaptı. İllçede yapılacak çalışmalar, yatırımlar ve projeler ile ilgili istişarede bulunulan toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ve yardımcıları, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, SASKİ Genel Müdürü Fatih Yıldız ile belediye bürokratları katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kayıp Ecrin bebekten 56 gün sonra haber var!

Samsun'da kayıp Ecrin bebekten 56 gün sonra haber var!