22 Ekim 2021 Cuma

MUSTAFA DEMİR AÇIKLADI! ÇİFTLİK CADDESİ ANKETİ SONUÇLANDI

Mustafa Demir açıkladı! Çiftlik caddesi anketi sonuçlandı

Samsun'da trafiğe kapalı olan Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması ile ilgili yapılan anketin sonuçlandığı açıklandı. Çiftlik caddesi yeniden trafiğe açılacak..

20 Aralık 2019 Cuma 15:30 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, trafiğe kapalı olan Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılıp açılmaması ile ilgili yapılan anketin sonuçlandığını duyurdu.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Çiftlik esnaflarının yeniden trafiğe açılmasını istediği Çiftlik caddesi için yapılan anketin sonuçlandığını söyledi. Çiftlik AVM projesi kapsamında esnafların talebi doğrultusunda trafiğe kapatılan Çiftlik caddesinin yine esnafların isteği doğrultusunda trafiğe açılması gündeme gelmişti. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Çiftlik caddesi esnafları caddenin yeniden trafiğe açılmasını talep ederken Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, bu konuda bir referandum yapılacağını açıklamıştı.

Samsun basın camiası ile bir araya gelen Mustafa Demir, Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılıp açılmaması ile ilgili yapılan anketin sonuçlandığını söyledi. Yapılan ankete göre ilk izlenim Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması yönünde olduğunu belirten Mustafa Demir, bu konu ile ilgili önümüzdeki günlerde kapsamlı bir açıklama yapacağını dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Protestan Kilisesi Pastöründen yeni yıl açıklaması! Noel babayı beklemiyoruz

Samsun Protestan Kilisesi Pastöründen yeni yıl açıklaması! Noel babayı beklemiyoruz