24 Kasım 2020 Salı

MUSTAFA DEMİR AÇIKLADI! GÜLSAN SANAYİ SİTESİ 2022'DE YENİ YERİNDE OLACAK

Mustafa Demir açıkladı! Gülsan Sanayi Sitesi 2022'de yeni yerinde olacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesinde ki Gülsan Sanayi Sitesinin 2022 yılının sonunda yeni yerine taşınacağını açıklayarak, Gülsan Sanayi Sitesinin yeni yeri ile ilgili bilgiler verdi.

03 Haziran 2020 Çarşamba 23:45 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Gülsan Sanayi Sitesi esnafları ile bir araya gelerek, sanayi esnaflarına 2022 yılının sonuna kadar Gülsan Sanayi Sitesinin yeni yerine taşınacağını açıkladı.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Gülsan Sanayi Sitesi esnafıyla bugün bir araya geldi. Sanayinin Toybelen bölgesine taşınmasıyla ilgili çalışmalara değinen Başkan Demir, 2022 yılının sonunda tüm esnafların kendi dükkanlarına geçeceğini, kimsenin mağdur edilmeyeceğini belirtti.

Gülsan Sanayi Sitesi'nin taşınmasıyla ilgili gelişmeleri bölgedeki esnafla paylaşarak sorunlarını dinleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sanayi sitesinin taşınacağı Toybelen mevkiinde 800 dönümlük alanda altyapısı, ticari ve sosyal alanları, camisi ile eksiksiz bir projenin hazırlandığını vurguladı.2022'NİN SONU TAMAM
Gülsan sanayi esnafının 2022 yılının sonunda kendi dükkanlarında olacağının altını çizen Başkan Demir, "2022 yılının sonunda mülkiyet sahipleri de kiracı olanlar da yeni yerde hak sahibi olacak. Ödeme kolaylığı sağlanarak ihtiyacına göre tüm esnafımız talep ettiği kadar dükkan alabilecek. Esnafımızı mağdur etmeyeceğiz. Şunu açık söylüyorum orada gerçekten çok rahat edeceksiniz. Ne otopark sorunu olacak ne yağmur çamur problemi. Türkiye'nin en iyi sanayi sitelerinden birini Samsun'umuza kazandıracağız. İhalesi yapıldığı zaman da yine sizler ile bir araya gelip istişare edeceğiz. Gülsan Sanayi Sitesi taşındıktan sonra da bu alanı Samsun'umuza rekreasyon alanı olarak kazandıracağız. Bu proje ile yıllardır süre gelen soruna inşallah neşter vurmuş olacağız. Bir yılda bu aşamaya getirdik, nihayete de erdireceğiz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

samsunlu

07 Haziran 2020 Pazar 00:26

sayın baskanım mulk sahibinin magduriyet yasamaması temenisiyle saygıyla selamlar samsunumuz a hayırlı olur ihsanlah

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da hastanelerde normale dönüş tedbir ve kuralları açıklandı

Samsun'da hastanelerde normale dönüş tedbir ve kuralları açıklandı