27 Ekim 2021 Çarşamba

MUSTAFA DEMİR AÇIKLADI! SAMSUN'DA 946 MAHALLE YOLU 2023 YILINA KADAR TAMAMLANACAK

Mustafa Demir açıkladı! Samsun'da 946 mahalle yolu 2023 yılına kadar tamamlanacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde "946 mahalledeki tüm yol ihtiyacını 2023 yılına kadar tamamlayacağız" dedi.

08 Ağustos 2021 Pazar 15:28 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu, vatandaşlara yol çalışmaları ile birlikte hayata geçirecekleri projeler ve hizmetlerle ilgili bilgiler verdi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe ilçe gezerek yapılan çalışmaları yerinde inceliyor. Vatandaşlarla da sık sık bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Başkan Demir, "Şehrimize dair her hizmet için büyük gayretle ve kararlılıkla çalışıyoruz. Durmuyoruz, üretiyoruz, kesintisiz bir şekilde çalışıyoruz. Milletimiz ne istiyorsa ne hizmet bekliyorsa onu hayata geçiriyoruz" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulundu. Mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Demir, sorunlarını dinleyip tek tek not aldı. Canik, İlkadım ve Atakum ilçelerine yapılması planlanan spor tesisleri alanlarında incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Demir, vatandaşların samimi, sıcak ve içten karşılamalarına ve sohbetlerine teşekkür etti.

DURMUYORUZ, ÜRETİYORUZ
Bütün gayelerinin vatandaşa hizmet olduğunu dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, gördükleri samimiyetin yaptıkları işlerin doğruluğuna en güzel cevap olduğunu ifade etti. 

Samsun’u geleceğe taşıma adına bir gün bile izin yapmadan sahada çalıştıklarını söyleyen Başkan Demir, 946 mahalledeki tüm yol ihtiyacını 2023 yılına kadar tamamlayacaklarını belirterek şunları söyledi:
“Ekiplerimiz ilçelerimizde, mahallelerimizde gece-gündüz çalışıyor. Hakkaniyetli davranıp vatandaşlarımızın haklarını koruyup planlama yapıyoruz. Şehrimize dair her hizmet için büyük gayretle ve kararlılıkla çalışıyoruz. Durmuyoruz, üretiyoruz, kesintisiz bir şekilde çalışıyoruz. Milletimiz ne istiyorsa ne hizmet bekliyorsa onu hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımızın konforlu ulaşıma kavuşmasında çok önemli adımlar atıyoruz."

MİLLETİMİZE HİZMET İÇİN GECE GÜNDÜZ SAHADAYIZ
Tüm projeleri ve hizmetleri ‘önce insan’ diyerek yaptıklarını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Cumhurbaşkanımız önderliğinde çıktığımız bu hizmet yolunda, vatandaşlarımızın daha güzel bir yaşama kavuşması için ulaşım projelerini kentimizin her noktasında hayata geçiriyoruz. Projelerimizi hayata geçirdikçe, altyapı ve üst yapı hizmetlerini tamamlamaya çalıştıkça, vatandaşlarımızın yüzlerindeki gülümsemeye şahit olmak bizi daha da motive ediyor. Biz enerjimizi vatandaşımızın memnuniyetinden, güler yüzünden, samimiyetinden ve hayır duasından alıyoruz. Samsun için üretmeye durmadan koşacak, milletimize hizmet için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

08 Ağustos 2021 Pazar 18:35

Mumun 2023te sönecek

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Dünya Kediler Gününde ağaçta kalan kediyi itfaiye eri kurtardı

Samsun'da Dünya Kediler Gününde ağaçta kalan kediyi itfaiye eri kurtardı