25 Eylül 2021 Cumartesi

MUSTAFA DEMİR AÇIKLADI! SAMSUN'U BAMBAŞKA BİR ÇEHREYE KAVUŞTURACAĞIZ

Mustafa Demir açıkladı! Samsun'u bambaşka bir çehreye kavuşturacağız

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Samsun'u bambaşka bir çehreye kavuşturacaklarını söyledi, bu hafta sonunda da mesai yaparak Subaşı Yeraltı Otopark çalışmaları ile Terme ve Çarşamba ilçelerinde devam eden hizmetleri yerinde inceledi.

31 Ocak 2021 Pazar 22:13 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım ilçesinde başlatılan Yeraltı Mekanik Otoparkı ve Subaşı Meydan Projesi ile ilgili devam eden çalışmalar ile Terme ve Çarşamba ilçelerinde ki yatırımları inceledi.


Samsun'da bu hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağında da mesai yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, beraberinde Başkanvekili Nihat Soğuk, Genel Sekreter İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Yıldız ve Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal ile birlikte yapılan yatırımları yerinde inceledi. İnşaatı süren Yeraltı Mekanik Otoparkı ve Subaşı Meydan Projesi’ndeki çalışmaları yerinde gören ve yetkililerden bilgi alan Başkan Mustafa Demir, Samsun’u yeni ve bambaşka bir çehreye kavuşturacak projenin önemine değindi.Burada bulunan güvercinleri besleyerek çevredeki esnafla sohbet edip sorunlarını dinleyen Başkan Demir, daha sonra Terme ilçesine geçti. Bazlamaç ve Kocaman mahallelerindeki beton yol çalışmalarının yanı sıra ilçedeki dere tahkimatı yapılan bir bölgede incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, daha sonra Çarşamba ilçesine geçerek, 214 araç kapasiteli 6 katlı Doğu Yaka Otopark inşaatı ile İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi inşaatında yapılan çalışmaları takip etti.

Daha önce ifade ettiği gibi 2021 yılının proje yılı olduğunu tekrarlayan ve tüm yatırımların tek tek hayata geçirilmek üzere start aldığını söyleyen Başkan Mustafa Demir, 31 Mart Yerel Seçimleri’ nde verdikleri vaatler arasında olan her projenin gerçekleşiyor olmasından mutluluk duyduğunu ifade etti.

AK Parti belediyelerinin hizmet odaklı çalıştığını dile getiren Başkan Mustafa Demir şunları söyledi:
“Önceliğimiz vatandaş ve hizmettir. Pandemi sürecine rağmen hizmetlerimizi aksatmadan yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın önceliği olan her konuda elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Samsun’u vizyoner projelerimizle yarınlara taşıyacağız. Seçim sloganımızda olduğu gibi gönül belediyeciliği şiarını yatırımlarımızı sürdürüyor ve vatandaşlarımızla iç içe bir yönetim anlayışını ilk günden itibaren devam ettiriyoruz. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak tüm ilçelerimizde olduğu gibi Terme ve Çarşamba’da da proje ve yatırımlarımıza devam ediyoruz. Çarşamba’daki otopark ilçemize değer katacak. Bu projelerimizi en kısa zamanda tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Daha yaşanılabilir bir Samsun için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Ali Kaya

31 Ocak 2021 Pazar 23:23

Hele şükür subaşındaki çok böyük projenizi başlandığını gördük görev sürenizin sonundada bitirebilirseniz bizde ölmeden görmüş oluruk.Böylece samsunun çehresi değişir

cem

31 Ocak 2021 Pazar 22:15

başkanım 56 lardaki okullar taşınacaktı otopark olacaktı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Galip Öztürk, İki Kaçağın Batum Sefası başlıklı habere açıklama yaptı

Galip Öztürk, İki Kaçağın Batum Sefası başlıklı habere açıklama yaptı