14 Haziran 2021 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR ANKARA'DA BAKAN VARANK VE ASELSAN İLE GÖRÜŞME YAPTI

Mustafa Demir Ankara'da Bakan Varank ve ASELSAN ile görüşme yaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Ankara’da Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank, ASELSAN Genel Müdürü Haluk Görgün ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığına atanan İbrahim Şenel ile görüştü.

25 Aralık 2020 Cuma 20:05 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Ankara’da  Bakan Varank, ASELSAN ve Cumhurbaşkanlığı  Strateji ve Bütçe Başkanlığı ile görüştü.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentte yapımı devam eden ve yapılması planlanan projelerle ilgili Ankara’da temaslarda bulundu. 

Bakanlarla görüşen Başkan Demir, kentsel dönüşümden, sanayi sitelerinin kurulmasına, trafik ve ulaşım projeleriyle ilgili görüşen Başkan Demir, Samsun için gece-gündüz çalıştıklarını dile getirdi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, daha önceden planladığı Ankara ziyaretinde önemli temaslarda bulundu. 

Başkan Demir, Ankara turunda Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı görevine atanan İbrahim Şenel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan ve projelerle ilgili istişare eden Başkan Demir, daha sonra Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank ile görüştü. Bakan Varank’ı ziyaret ederek, Samsun’a yapılacak projelerini anlattı. 

Aselsan Genel Müdürü Haluk Görgün’e de ziyarette bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Aselsan ile birlikte yürüttükleri ‘akıllı şehir’ projesi ile birlikte başta trafik sorunu olmak üzere birçok konu ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Projelerle ilgili değerlendirme ve görüşmelerden Samsun için sevindirici gelişmelerle ayrılan Başkan Mustafa Demir, sanayi bölgelerinin oluşumundan, kentsel dönüşüme, turizmden, trafik ve ulaşıma kadar birçok projeyle ilgili yaptıkları temasların olumlu geçtiğini ifade etti.

Yapılan ve yapılacak tüm yatırımların Samsun’u 2023 vizyonuna taşıyacağını belirten Başkan Demir, “Altyapıdan üst yapıya kadar Samsun’un her noktasına yatırımlarımızı götürüyoruz. Yüreğimizi ortaya koyarak çıktığımız bu yolda en büyük destekçimiz halkımızdır. Şehrimizin tüm sorunları ortak çözümler bularak çözme gayretindeyiz. Hizmet ve projelerimizi de bunlara göre şekillendiriyoruz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Commander

26 Aralık 2020 Cumartesi 22:52

Bize sadece ana yollardaki delikleri yamasanız bile yeter,o kadar uçmayın.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tutuklanan daire başkanı Terme Belediyesinde de zimmetine para mı geçirdi

Samsun'da tutuklanan daire başkanı Terme Belediyesinde de zimmetine para mı geçirdi