19 Ekim 2021 Salı

MUSTAFA DEMİR CANİK AÇIKLAMASI İLE NEYİ İMA ETTİ KİME GÖNDERME YAPTI

Mustafa Demir Canik açıklaması ile neyi ima etti kime gönderme yaptı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in "Canik'te bir yılda yapılamayan çalışmaları iki ayda yaptık" açıklaması eski başkanlara gönderme mi yaptı yorumlarına neden oldu.

19 Ekim 2019 Cumartesi 18:23 GÜNCEL

Mustafa Demir Canik açıklaması ile neyi ima etti kime gönderme yaptı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in Canik ilçesine bir yılda yapılamayan çalışmaları iki ayda yaptıklarını söylemesi neyi ima etti, kime gönderme yaptı yorumlara neden oldu.


Samsun'un Canik ilçe Belediyesinde 31 Mart seçimleri öncesi AK Partili Osman Genç belediye başkanlığı yapıyordu, şuan Büyükşehir Belediyesi Başkanı olan Demir'in dile getirdiği sözler 'Osman Genç 1 yıl ilçede çalışma yapmadı mı' sorularının sorulmasına neden olurken, diğer bir yandan da acaba eski Büyükşehir Belediye Başkanları Yusuf Ziya Yılmaz yada Zihni Şahin'e mi gönderme yaptı tartışmalarının yaşanmasına neden oldu.

O SÖZLERLE NEYİ İMA ETTİ
Demir'in "Canik'te 1 yılda yapılamayan çalışmaları iki ayda yaptık" sözleri ile neyi ima ettiği anlaşılamadı. Zira Canik Belediyesinde 31 Mart seçimleri öncesi ve sonrası AK Partili belediye başkanları göreve yaptı ve yapıyor. Mustafa Demir'in ifade ettiği sözler her ne kadar Canik Belediyesinin eski başkanı Osman Genç'e bir gönderme gibi algılansa da diğer yandan ise Genç ile arası açık olduğu sık sık gündeme gelen Yusuf Ziya Yılmaz'ın Canik ilçesine hizmet yapmadığını mı söylemeye çalıştığı yorumlarına de neden oldu.

BELKİ MASUMANE SÖZLER SÖYLEMİŞ OLABİLİR AMA..
Belki de Mustafa Demir ifade ettiği sözler ile bunların hiç birisini ima etmemiş, masumane sözler de söylemiş olabilir. Ancak sayın Mustafa Demir, bazı açıklamalarında bakanlık ve milletvekilliğinden kalma alışkanlık olacak ki halen bir siyasetçi edası ile konuşarak, sanki karşısında muhalefet partileri varmış ve onlar yapılan hizmetleri, icraatları eleştiriyormuş da onlara laf yetiştirmesi gerekiyormuş gibi savunma yaklaşımları sergiliyor.

SARF ETTİĞİ SÖZLER HER YÖNE ÇEKİLEBİLİR
Sonuçta, bugünde ifade ettiği "Canik'te 1 yılda yapılamayan çalışmaları iki ayda yaptık" sözleri her yöne çekilecek bir açıklamadır. Bu sözlere anlam katılacak olur ise, Mustafa Demir kendisi gibi AK Partili olan Canik eski Başkanı Osman Genç yada eski büyükşehir başkanları Yusuf Ziya Yılmaz ve Zihni Şahin'e gönderme yaptığı yorumlarına neden olur. Bu da başkalarının eline koz verir. 

Başkanın yanlış yorumlara neden olacak sözleri sarf etmemesi  tavsiyemizdir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Belediyeci

19 Ekim 2019 Cumartesi 18:57

Recep ivedikte bir sahne var 1000 adet balık çeşidi var diyor dalgıç say ulan deyince kalıyor ya o hesap ben de yaptım kardeşim samsunda eski bir bakanın hiç yapmadıklarını yaptım nasıl olsa kanıtlamaya gerek yok yaptım oldu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Okçuluk Sahası çim olacaktı müteahhit taahhüdünü yerine getirmedi

Samsun Okçuluk Sahası çim olacaktı müteahhit taahhüdünü yerine getirmedi