04 Ağustos 2021 Çarşamba

MUSTAFA DEMİR, ÇİĞDEM KARAASLAN'A SAATHANE MEYDAN PROJESİNİN DETAYLARINI ANLATTI

Mustafa Demir, Çiğdem Karaaslan'a Saathane Meydan projesinin detaylarını anlattı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'a Saathane Meydanında hayata geçirilecek projenin tüm detaylarını anlattı.

22 Haziran 2020 Pazartesi 21:38 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, kendisini ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'a Saathane Meydan projesinin detaylarını anlattı.


Samsun'un İlkadım ilçesi sınırlarında bulunan Saathane Meydanında hayata geçirilecek proje uzun süredir açılan davalar nedeniyle sürüncemede bekliyordu. Bugün Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir, Çiğdem Karaaslan'a Saathane Meydan projesinin maket tasarımını gösterdi.Mustafa Demir, seçim sürecinde de seçim sonrası da Saathane Meydanında yaşanan sorunu çözeceklerini ve burada planlanan projeyi hayata geçireceklerini sık sık dile getirmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

cevdet

23 Haziran 2020 Salı 15:33

oradaki binalar özel mülkler ne oldu kamulaştırıldı mı nerede o para icraat konusunda zayıf kalıyorsun başkan hani otoparklar hani yollar batı çevre yolu ne oldu

Vatan DAŞTAN

23 Haziran 2020 Salı 10:40

yzynin limana k****izasyon akmıyor diye kandırdığı seçmenler piazza avm ve yalova gemi kafe civarındaki kokuyu sorabilir mi mıstafa demir'e?

mehmet akcan

23 Haziran 2020 Salı 09:26

sen anca maket yaparsın vizyonsuz başkan

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Adem Güney DEVA Partisi Samsun İl Başkanı olacağı iddiasını yalanladı

Adem Güney DEVA Partisi Samsun İl Başkanı olacağı iddiasını yalanladı