22 Ekim 2021 Cuma

MUSTAFA DEMİR, DOĞUM GÜNÜ OLAN İKİ KÜÇÜK KARDEŞE OYUNCAK GÖNDERDİ

Mustafa Demir, doğum günü olan iki küçük kardeşe oyuncak gönderdi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, doğum günü olan çocukları için oyuncak isteyen annenin talebini yerine getirerek Korona Virüs nedeniyle evden çıkamayan iki küçük kardeşe oyuncaklar gönderdi.

26 Mart 2020 Perşembe 14:44 GÜNCEL

Samsun'da Koronavirüs tedbirleri kapsamında dışarıya çıkamayan  iki çocuk annesi Nuran Türk, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’den sosyal medya üzerinden doğum günü olan çocukları için oyuncak istedi. 


Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tüm dünyada etkisini sürdüren ve ülkemizde de görülen koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında önlem alarak evlerinde her yaşta vatandaşa yardım elini uzatmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinden başkan Mustafa Demir’e yazarak çocukları için oyuncak talebinde bulunan Nuran Türk’ün bu istediğini derhal yerine getirildi. Başkan Mustafa Demir, mesaja kayıtsız kalmayarak Efe ve Tarık kardeşlere oyuncak gönderdi. Büyük bir sürpriz yaşadıklarını belirten Anne Nuran Türk, "Bizimle birlikte günlerini evde geçirmek zorunda kalan çocuklarımız bu sürpriz ile hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Başkanımıza bu duyarlılığı için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizleri çok mutlu etti’’ dedi.  

Başkan Mustafa Demir’de sosyal medya paylaşımında konuyla ilgili olarak, "Dün doğum günü olan çocukları Tarık ve kardeşi Efe için, sosyal medya üzerinden yazdığı mesaj ile 'Oyuncak' talep eden Nuran Türk kardeşimizin isteğini yerine getirdik. ‘Doğum günün kutlu olsun Tarık ve Efe' Bu sıkıntılı günleri de birlikte atlatacağız, birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Korona Virüs nedeniyle elektrik fiyatlarına 3 ay zam yapılmayacak

Korona Virüs nedeniyle elektrik fiyatlarına 3 ay zam yapılmayacak