25 Eylül 2021 Cumartesi

MUSTAFA DEMİR ESNAFLARI ZİYARET ETTİ ÜTÜ YAPTI DİKİŞ MAKİNESİNİN BAŞINA GEÇTİ

Mustafa Demir esnafları ziyaret etti ütü yaptı dikiş makinesinin başına geçti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Atakum ilçesine bağlı Atakent mahallesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde samimi görüntüleri ile dikkatleri çekti.

26 Ekim 2019 Cumartesi 23:57 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Atakum ilçesinde Atakent mahallesi esnaflarını ziyaret etti, gençlerle, yaşlılarla, iş yeri sahipleri ile sohbet etti.


Atakum ilçesine bağlı Atakent mahallesinde iş yerlerini ziyaret ederek esnaflarla görüşen Mustafa Demir, girdiği bir iş yerinde ise ütü yaptı, dikiş makinesinin başına geçip dikiş yaptı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir, ziyaret turunda samimi ve içten davranışları ile göz doldurdu. Mustafa Demir'in ütü yaptığı ve dikiş makinesinin başına geçtiği anların yer aldığı fotoğraf kareleri ise belediye tarafından rutin ve klişe bir haber metni ile basına servis edildi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir esnaf ziyaretlerinin yanı sıra  Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Merkez Organize Sanayi Bölge Müdürü Hakan Tütüncüoğlu'nu da belediyede ağırladı. 

Başkan Mustafa Demir, bu görüşmeyle ilgili ise "Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Merkez Organize Sanayi Bölge Müdürü Hakan Tütüncüoğlu ile birlikte şehrimizin her alanda gelişimine katkı sağlayacak projeler üzerine konuştuk" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'da ısıran takım olacağız diyen Teknik Direktör İrfan Buz istifa etti

Yılport Samsunspor'da ısıran takım olacağız diyen Teknik Direktör İrfan Buz istifa etti