20 Ocak 2021 Çarşamba

MUSTAFA DEMİR HAYATINI KAYBEDEN İKİ LİSE ÖĞRENCİSİNİN AİLELERİNİ TESELLİ ETTİ

Mustafa Demir hayatını kaybeden iki lise öğrencisinin ailelerini teselli etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, öğrenci servisi kazasında hayatını kaybeden iki lise öğrencisinin cenazelerine katılarak evlatlarını genç yaşta toprağa veren aileleri teselli etti.

19 Aralık 2019 Perşembe 16:54 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, öğrenci servisinin yaptığı kazada yaşamını yitiren iki lise öğrencisinin cenaze namazlarını kıldı, evlatlarını kaybeden aileleri teselli etti.


Samsun'u üzüntüye boğan kazada, lise öğrencileri Batuhan Yılmaz ve Zülal Işıl Çörtük hayatlarını kaybetmişti. Dün yaşanan elim kazada yaşamını yitiren lise öğrencileri Yılmaz ve Çörtük için Terme ve Çarşamba ilçelerinde cenaze namazı kılındı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'de genç yaşta hayatlarını kaybeden lise öğrencileri Batuhan Yılmaz ile Zülal Işıl Çörtük'ün cenaze namazlarına katıldı. Kılınan cenaze namazında hayatlarını kaybeden lise öğrencileri için helallik veren Mustafa Demir, namaz sonrası evlatlarını kaybeden anne ve babalarla görüşerek acılı ailelere başsağlığı temennisinde bulunarak teselli etmeye çalıştı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Gençlik Kolları Başkanı meclis üyesi avukat SASKİ'nin işini aldı haberimize düzeltme

Gençlik Kolları Başkanı meclis üyesi avukat SASKİ'nin işini aldı haberimize düzeltme