22 Ekim 2021 Cuma

MUSTAFA DEMİR HAYIRLI İŞLER TURUNA ÇIKTI ESNAF VİRÜS SAVAR KOLONYA DÖKTÜ

Mustafa Demir hayırlı işler turuna çıktı esnaf virüs savar kolonya döktü

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, 1 Haziran tarihi itibari ile iş yerlerini açan esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dilerken, esnaflar ise Mustafa Demir'e Korona Virüs'e karşı kolonya döktü.

01 Haziran 2020 Pazartesi 16:15 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sosyal hayatın başladığı yeni dönemde esnaf ziyareti yapıp Hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.


Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Mecidiye Çarşısı esnafını gezen Başkan Demir, maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen konusunda dikkatli davranılması gerektiğini ifade etti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun süredir işyerlerini açamayan ve sosyal hayatın başladığı yeni dönemin ilk gününde kepenklerini açan esnafı ziyaret etti. Başkan Demir, ilk iş günlerinde Samsun Mecidiye Çarşısı esnafını tek tek gezdi. Bu süreçte en çok etkilenen kesim olan esnafın yanında olduklarının altını çizen Başkan Demir, "Tüm esnaflarımız gibi Mecidiye Çarşısı esnaflarımız da bizim için çok önemli. Çünkü bu çarşı ticari aktivite açısından Samsun'un gözbebeği. Onların daima yanındayız. Esnafımızın kalkınması demek ülke ekonomimizin ayakta durması demektir. Bu bakımdan Büyükşehir Belediyesi olarak daima onların yanındayız. Belediye olarak her zaman elimizden gelen destek ve katkıyı sunmaya hazırız" ifadelerini kullandı.

Esnaf ziyaretleri sırasında sosyal mesafe kurallarını hatırlatmayı da ihmal etmeyen Başkan Demir, maske kullanımı ve hijyen konusunda da dikkatli davranılması gerektiğini dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Altınkaya Barajına 12 yolcu 4 araç kapasiteli feribot indirildi

Samsun'da Altınkaya Barajına 12 yolcu 4 araç kapasiteli feribot indirildi