22 Ekim 2021 Cuma

MUSTAFA DEMİR KAVAK'TA BETON YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ! SAMSUN İÇİN DURMAK YOK

Mustafa Demir Kavak'ta beton yol çalışmalarını inceledi! Samsun için durmak yok

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Samsun için durmadan çalıştıklarını belirterek, Kavak ilçesinde yapımı devam eden 3 bin 200 metrelik beton yol çalışmasını yerinde inceledi.

13 Haziran 2020 Cumartesi 16:34 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Korona Virüs salgınında normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte ilçelere çıkartma yaparak yol ve alt yapı çalışmalarını yerinde inceliyor.


Korona Virüs salgınında normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte Samsun ve ilçe ziyaretlerini hız veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, bu hafta sonu da Kavak ilçesine giderek burada sürdürülen beton yol çalışmalarını teftiş etti.
Samsun'a bağlı ilçelerde yol ve alt yapı sorunlarını 4 yıl içerisinde çözmeyi hedeflediklerini açıklayan Mustafa Demir, bu kapsamnda ilçelerde devam eden beton yol ve diğer alt yapı çalışmalarına yerinde inceleme yapıyor.Hafta sonu mesaisi yaparak Samsun'un Kavak ilçesine bağlı Kazancı mahallesine giden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, burada Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile birlikte devam eden 3 bin 200 metrelik beton yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, hizmetin kısa sürede tamamlanması için talimatlar verdi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

16 Haziran 2020 Salı 12:40

Başkan batı çevre yolu ne oldu hani yapılacaktı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Atakum Belediyesi Korona Virüs sürecinde neler yaptığını tek tek açıkladı

Samsun'da Atakum Belediyesi Korona Virüs sürecinde neler yaptığını tek tek açıkladı