24 Eylül 2020 Perşembe

MUSTAFA DEMİR MECLİSTE KONUŞTU: SAMSUNLULARA HİZMET ETMEK EN BÜYÜK ONURDUR

Mustafa Demir mecliste konuştu: Samsunlulara hizmet etmek en büyük onurdur

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yapılan ilk meclis toplantısında yaptığı konuşmada, "Samsunlulara hizmet etmek en büyük onurdur" dedi.

16 Nisan 2019 Salı 17:02 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesinin 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk meclis toplantısı Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir başkanlığında gerçekleştirildi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir gerçekleşen ilk meclis toplantısında ilçe belediye başkanları ve büyükşehir meclis üyeleri ile bir araya geldi. Meclis toplantısında konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, muhalefet, iktidar ayrımı yapmadan iş birliği içerisinde Samsun'a hizmet edeceklerini söyledi.Samsun Büyükşehir Meclis toplantısında 28 gündem maddesinin yer aldığı ilk oturumun açılışında konuşan Başkan Mustafa Demir, şunları söyledi:
"Büyükşehir olarak hep birlikte muhalefet iktidar ayrımı olmaksızın iş birliği içerisinde Samsun'umuza, 1 milyon 350 bin vatansever, milletsever, kadirşinas insanlarımıza hep birlikte hayırlı hizmetlerde bulunacağız. Ben kendi üzerime düşeni başta Büyükşehir Belediyesi Başkanı olarak, meclis üyelerimiz ve ilçe belediye başkanlarımızla birlikte hizmet gayreti içerisinde gerçekleştireceğiz. Siyasette daha önce de bulunmuş bir kardeşiniz olarak sizlere tüm çalışmalarınıza katkı vereceğim. Büyükşehir Belediyesi’nin yetki alanlarında Türkiye’ye örnek olacak hizmetleri inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz. Halkımıza hizmet en büyük şeref ve onurdur. Samsun’u çok iyi yerlere taşımak durumundayız. İlk meclisimizin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da jandarma 80 bin kişiyi sorguladı, aranan bin 433 kişiyi yakaladı

Samsun'da jandarma 80 bin kişiyi sorguladı, aranan bin 433 kişiyi yakaladı