24 Ocak 2022 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR MECLİSTE KONUŞTU! TATİL YAPMADAN SAMSUN İÇİN GAYRET SARFEDİYORUZ

Mustafa Demir mecliste konuştu! Tatil yapmadan Samsun için gayret sarfediyoruz

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, bugün gerçekleşen meclis toplantısında Samsun için gece gündüz tatil yapmadan gayret sarf ettiklerini açıklayarak, "Allah hepimize muvaffakıyetler versin" dedi.

14 Eylül 2020 Pazartesi 18:11 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Meclisi toplantısında konuşan Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir,  "Biz 1 milyon 350 bin halkımıza sorumluyuz. Gece-gündüz hiç tatil yapmadan büyük bir gayretin içerisindeyiz" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı kapanış toplantısında konuşan Başkan Mustafa Demir, pandemi döneminde kuralların uygulanması noktasında gece-gündüz gayret sarf ettiklerini belirterek, "Biz 1 milyon 350 bin halkımıza sorumluyuz. Gece-gündüz hiç tatil yapmadan büyük bir gayretin içerisindeyiz. Zabıta birimlerimiz, sosyal hizmetler daire başkanlığımız, ilçe belediyelerimiz, hep birlikte iktidarıyla muhalefetiyle büyük gayret gösteriyoruz. Sorumluluğumuzu yerine getirme noktasında da asla geri durmadan bütün gayretimizle ortadayız” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi Eylül Ayı kapanış toplantısı Başkan Mustafa Demir başkanlığında Cumhuriyet Meydanı'ndaki Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. 

Buradaki konuşmasına Kızılay aracına yapılan hain saldırıyı kınayarak başlayan ve şehidimize Allah’tan rahmet dileyen Başkan Mustafa Demir, Samsun’un Türkiye’nin en önemli lokasyonlarından biri olup, bölgenin sorumluluğunu taşıyan bir şehir olduğunu ifade etti. Görevi devraldıkları günden itibaren bayrağı çok daha iyi yerlere taşıma noktasında büyük gayret sarf ettiklerini dile getiren Başkan Demir, “Bizden önce görev almış başkan ve yönetimlerden aldığımız bayrağı, çok daha ileri taşımak için çaba gösteriyoruz. Tüm meclis üyelerimize, parti gruplarına, ilçe belediye başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.Samsun’un Türkiye’nin önemli bir parçası olduğunun altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Onun için bizim attığımız her adım, yapacak olduğumuz her icraat,  ortaya koyacak olduğumuz her performans, şehrimizin her alanına vereceğimiz enerjinin ülkemiz için çok önemli olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum” diyerek şunları ifade etti:

“Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılına az bir zaman kaldı. 100.yılda çok daha ileri, çok daha gelişmiş, yatay kalkınmayı çok iyi başarmış ülkemize her alanda güç veren, enerji veren bir Samsun noktasında, Allah hepimize muvaffakiyetler versin. Samsun halkını inşallah hep birlikte çok iyi yerlere getireceğiz.” 

Vezirköprü ilçesi Şahinkaya Kanyonu’nda kullanılmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından hibe edilen feribotun Büyükşehir Belediyesi’ne devredildiğini aktaran Başkan Mustafa Demir, “Kanyonun temizlik ve bakımını geçmişe göre çok daha iyi noktaya getirdik. Bir de kanyonla ilgili ciddi bir proje çalışmamız var. Onunla birlikte dünyada eşi benzeri olmayan kanyonumuzun gelecek yıllarda tanıtım değerini, turizm potansiyelini hayata geçirme noktasında önemli adımlar atılıyor” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

15 Eylül 2020 Salı 11:57

başkanım biraz da içraat görsek çevre yolu ne oldu atakum trafik felç hanı seçimden sonra başlayacaktı:)))

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir tramvay ve halk otobüsleri ile ilgili maksatlı haberler yapıldığını söyledi

Mustafa Demir tramvay ve halk otobüsleri ile ilgili maksatlı haberler yapıldığını söyledi