28 Ocak 2022 Cuma

MUSTAFA DEMİR MİLLET BAHÇESİNE YAPILAN SAMSUNSPOR ANITI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Mustafa Demir Millet Bahçesine yapılan Samsunspor Anıtı çalışmalarını inceledi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, geçtiğimiz günlerde çelik konstrüksiyonu yerleştirilen Samsunspor Anıtının dış cephe çalışmalarını yerinde inceledi.

02 Ocak 2021 Cumartesi 21:49 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesinde bulunan Millet Bahçesinde yapımına başlanan Samsunspor Anıtında sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyerek son durum hakkında bilgi aldı.


2021 yılının ilk günlerinde Tekkeköy ilçesine giden ve burada sürdürülen hizmetleri takip eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir, bu hafta sonu Cumartesi günü mesai yaptı. Başkanlık görevine seçildiği gündün bu yana hiç tatil yapmadığını sık sık belirten Mustafa Demir, KoronaVirüs tedbirleri nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasaklarında da boş durmayarak ilçelerde devam eden hizmetleri yerinde inceliyor. Bu Cumartesi günü de Tekkeköy ilçesinde devam eden 6 bin 600 metrelik yol çalışması ile Tekkeköy ilçesinde yapılan Bilim ve Teknoloji Merkezini inceledi.  Mustafa Demir daha sonra Canik ilçesinde geçerek burada bulunan Millet Bahçesinde yapımı devam eden Samsunspor Anıtının dış cephe çalışmalarını takip etti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Bafra ilçesinde ırmağa kimyasal atık atılıyor görüntülerine açıklama yapıldı

Samsun'un Bafra ilçesinde ırmağa kimyasal atık atılıyor görüntülerine açıklama yapıldı