24 Ocak 2021 Pazar

MUSTAFA DEMİR ÖDEMELERİ KESTİĞİ İÇİN O GAZETE SU ZAMMI İLE İLGİLİ MANŞETLER ATIYOR İDDİASI

Mustafa Demir ödemeleri kestiği için o gazete su zammı ile ilgili manşetler atıyor iddiası

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in son günlerde su zammı ile ilgili manşetler atan gazeteye ödemeleri kestiğini ve "İstediğiniz haberi yapabilirsiniz" diyerek rest çektiği iddia edildi.

31 Mayıs 2019 Cuma 13:42 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart seçim süresinde Mustafa Demir'e verdiği açık destek ile gündeme gelen bir yayın grubuna bağlı gazetenin, seçim sonrası suya yapılan zammın ardından Mustafa Demir'i hedef alarak her gün manşetine taşıması ile ilgili flaş bir iddia gündeme geldi.


31 Mart seçimleri öncesi Samsun Büyükşehir dahil ilçe belediyeleri ile de haber yayını karşılığı ticari anlaşmalar yaptığı bilinen yayın grubuna bağlı gazete, suya yapılan zammın ardından dikkat çekici manşetleri ile gündeme geldi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e adeta hodri meydan okuyan gazete, "Bu işin sonuna kadar gideceğiz" mesajları da vermeyi ihmal etmedi.

Ancak yine Samsun'da yayın yapan Denge Gazetesi, söz konusu yayın grubuna bağlı gazetenin su zammını bahane ederek Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'i neden hedef aldığı ile ilgili flaş bir iddiayı gündeme getirerek haber yaptı.

Denge Gazetesi, söz konusu yayın grubunun 31 Mart seçimleri öncesi bir belediyeden aldığı para miktarına ait evrakı bugünki sayısında yayınlayarak, "Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, basına yapılan fahiş ödemeleri kestikten sonra su zammını bahane ederek sürekli aleyhinde haber bir gazetenin İcra Kurulu Başkan Yardımcısının başkan Demir'e "İstersen gazetenin genel yayın yönetmeni ile görüştüreyim seni" teklifine "Hayır istediğiniz kadar haber yapabilirsiniz" yanıtını verdiği ve teklifi reddettiği iddia edildi" dedi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesinde daire başkanlarının görevden alınmasının perde arkası

Samsun Büyükşehir Belediyesinde daire başkanlarının görevden alınmasının perde arkası