25 Eylül 2021 Cumartesi

MUSTAFA DEMİR SAATHANE MEYDANINA 50 YILLIK ZEYTİN VE 15 YILLIK ŞİMŞİR AĞAÇLARI DİKTİ

Mustafa Demir Saathane Meydanına 50 yıllık zeytin ve 15 yıllık şimşir ağaçları dikti

Samsun'da bulunan Saathane Meydanında restore edilen 189 yıllık tarihi Süleyman Paşa Medrese ve Camisi önüne tuvalet yapımı tartışılırken, Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir Saathane Meydanına 50 yıllık Zeytin ve 15 yıllık şimşir ağaçları dikti.

13 Kasım 2020 Cuma 00:01 GÜNCEL

Samsun'da tarihi Süleyman Paşa Medrese ve Camisi önüne tuvalet yapımı tartışma yaratırken, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in tarihi caminin bulunduğu Saathane Meydanına zeytin ve şimşir ağaçları dikmesi dikkati çekti.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daireler Başkanlığı'nın peyzaj çalışmaları ve çevre düzenlemeleri kapsamında tarihi Saathane Meydanı'na 50 yıllık zeytin ağaçları ve 15 yıllık şimşir dikildi.

Samsun’un her noktasında ağaçlandırma çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi, daha yeşil bir çevre için kolları sıvadı. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, birçok noktada ağaçların bakımlarını yaparken bazı noktalarda da yeni fidan dikimleri gerçekleştiriyor. Tarihi dokunun ön plana çıkarıldığı Saathane Meydanı’nın doğal güzelliğini ön plana çıkarmak isteyen Büyükşehir Belediyesi tarafından buraya zeytin ağacı ve şimşir dikildi.

Tarihi Saathane Meydanına dikilen 50 yıllık zeytin ağaçları ve 15 yıllık şimşir ağacı ile bölge renkli bir görünüme kavuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir de, Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekiplerinin yaptığı çalışmaları yerinde inceleyerek zeytin ağacı dikti.  Saathane Meydanı Projesi ile birlikte şehrin tarihi dokusunu gün yüzüne çıkaracaklarını ifade eden Başkan Demir, bölgenin yeşillendirilmesi noktasında da çalışmaların sürdüğünü dile getirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

Admin

13 Kasım 2020 Cuma 14:59

Vatan Daştan; Edepli eleştiri yap niyet okuma, çirkin ithamlarda bulunma. Eleştiriye açığız ancak bunu edeplice yapmak var. Yakışıksız uslubunuza aynı seviyede cevap verilmesini istemiyorsanız bunu yapmayın. Senin salyalarını sana iade ettik. Bu arada özür dilemende erdemli bir yaklaşım. Karşılıklı saygı iyidir.

Admin

13 Kasım 2020 Cuma 11:34

Vatan Caştan: Tuvalet haberini hiç yapmadık bu bir, dolayısıyla link kaldırmamız söz konusu değil bu iki.. Seviyesiz ve çirkin yakıştırmalarını aynen iade ediyoruz bu üç.. Kaldırıldı dediğin haberin başlığı google da kalır.. Bul o başlığı ve gönder buraya . Şayet o haber bizim değil başka bir sitede yayınlanmış ise mahalle garıları gibi dedikodu ve iftira atan sensin demektir. Yatan Caştan.

Vatan DAŞTAN

13 Kasım 2020 Cuma 13:43

Haber sitelerini karıştırmak gibi bir hata yaptığımdan özür dilemesini bilir, seviyene inmeyiz: https://www.samsungazetesi.com/samsun/samsun-buyuksehir-belediyesi-tarihi-caminin-onune-tuvalet-yaptiriyor-h1389820.html davul sende tokmak sende olduğu için sitende yorumcular dahil istediğine salyalarını püskürtmeye devam edebilirsin...

cevdet

13 Kasım 2020 Cuma 09:31

Ne bitmez projeymiş ömür bitti bu iş bitmedi

Vatan DAŞTAN

13 Kasım 2020 Cuma 09:10

samsunCenthaber, senin de ne yaptığın belli değil, tuvalet yakışmadı haberini yapan sen, haberin linkini kaldıran sen, tuvalet yapan ağaç dikiyor kendini affettirmeye çalışıyor demeye getiren sen.Mahalle garıları senden daha iyi habercilik yapar.Bari tuvaletli haber linkini kaldırmasaydın...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi besiciler için ücretsiz hizmet verecek Halk Yem Evi'ni açtı

Atakum Belediyesi besiciler için ücretsiz hizmet verecek Halk Yem Evi'ni açtı