06 Temmuz 2020 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIK KOLTUĞUNU DEVRALIYOR

Mustafa Demir Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlık koltuğunu devralıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi seçilen Mustafa Demir, bağımsız aday Erhan Usta'nın seçim sonuçlarına yaptığı itiraz sürecinin sona ermesi ile yarın başkanlık mazbatasını alacak.

10 Nisan 2019 Çarşamba 19:19 GÜNCEL

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının AK Parti adayı olarak Büyükşehir Belediyesi Başkanlığını kazanan Mustafa Demir, 10 gün sonra başkanlık mazbatasını alacak.


31 Mart seçimlerinde yüzde 47,37 oy alan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yarın (Perşembe) mazbatasını alarak, göreve başlayacak.  Mustafa Demir'in Perşembe günü  saat 10.00'da Samsun İl Seçim Kurulu'na giderek mazbatasını alacağı bildirildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı önünde Perşembe günü ayrıca saat: 11:00'de  tören düzenleneceği burada Zihni Şahin'den görevi devralacağı açıklandı.

31 Mart seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilen Mustafa Demir, bağımsız aday Erhan Usta'nın kendisine verilen geçersiz oylarla ilgili yaptığı itiraz nedeniyle 10 gündür, itiraz sürecinin sona ermesini bekliyordu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Necati

11 Nisan 2019 Perşembe 05:42

Adaylığı açıklandığından beri yönetiyor. Mazbata olmasa ne olur? Anlaşılan seçimden önceki yayın politikanız devam. Artık sizin de arkanızda bir belediye başkanı var diyebilir miyiz?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Samsunlulara veda mesajı yayımladı! Teşekkürler Samsun, Allah'a ısmarladık

Zihni Şahin Samsunlulara veda mesajı yayımladı! Teşekkürler Samsun, Allah'a ısmarladık