22 Ekim 2021 Cuma

MUSTAFA DEMİR SAMSUN'A AŞ VE İŞ SAĞLAN İŞ ADAMLARIYLA GURUR DUYDUKLARINI SÖYLEDİ

Mustafa Demir Samsun'a aş ve iş sağlan iş adamlarıyla gurur duyduklarını söyledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan'ın katılımı ile gerçekleşen iş adamları toplantısında, "Üreterek, istihdam oluşturarak, aş ve iş geliştirerek Samsun ekonomisine katkı sağlayan iş insanlarımızla gurur duyuyoruz" dedi.

27 Temmuz 2020 Pazartesi 16:39 GÜNCEL
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yeşilyurt’un ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda MÜSİAD üyesi iş adamlarıyla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, bugün Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) kahvaltı programına katıldı. 

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve yönetim kurulunun Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yeşilyurt ev sahipliğinde düzenlenen programa katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  “MÜSİAD ile birlikte, omuz omuza çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bundan sonra da sizler ile daima iş birliği içinde olacağız. Üreterek, istihdam oluşturarak, aş ve iş geliştirerek şehrimizin ekonomisine katkı sağlayan siz değerli iş insanlarımızla her zaman gurur duyuyoruz” dedi.MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan da, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e teşrifleri nedeniyle teşekkür ederek, “En büyük hedefimiz bölgemizin ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlamak. Samsun’daki gelişmeleri yakından takip eden birisi olarak çalışmalarınızı takdirle karşılıyoruz. İş dünyasının her zaman yanında olmanızdan dolayı da oldukça memnunuz. Size çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar 400 yoksul vatandaşa prefabrik ev yaptı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar 400 yoksul vatandaşa prefabrik ev yaptı