25 Ekim 2021 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR SAMSUN'A HİZMET YARIŞI MESAJI VERDİ

Mustafa Demir Samsun'a hizmet yarışı mesajı verdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanlığının düzenlediği Kurban Bayramı bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada “Siyaset hizmet işidir, yarış işidir başka hiçbir şey de değildir" dedi Samsun'a hizmet için yarışacağız mesajı verdi.

02 Ağustos 2020 Pazar 00:17 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanlığının Kurban Bayramı nedeniyle gerçekleştirdiği bayramlaşma töreninde Samsun için hizmet yarışı içinde olacaklarını söyledi.


AK Parti İl Başkanlığı’nın bayramlaşma töreninde konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, siyasetin hizmet işi olduğunu belirterek, “Siyaset, şehrine, insanına, geleceğine ve ülkesine hizmet etme yeridir. Bunun dışında başka hiçbir şey değildir. Başarıya gidecek yolda bizi en iyi motive edecek olan ise bizi biz yapan değerlerimizdir” dedi. 

Mustafa Demir, Türkiye’nin dünyanın gözde ülkesi haline geldiğini de ifade ederek, “AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hakikaten çok hatırı sayılı bir yere geldik” diye konuştu.

Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu’nda AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın bayramlaşma töreni düzenlendi. AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, partinin il ve ilçe teşkilat mensupları ve belediye başkanlarının katılımı ile düzenlenen bayramlaşma töreninde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir bir konuşma yaptı. “Allah’a hamdolsun bir kurban bayramına daha ulaştık” diyerek sözlerine başlayan ve herkesin bayramını kutlayan Başkan Demir, “Pandemi süreci; gözle görülmeyen bir koronavirüs, bütün dünyayı esir aldı. Bunu hiçbirimiz, dünyada herhangi bir kişi, böyle bir ortamla, böyle bir durumla dünyanın karşılaşabileceğini öngöremedi. Biz bu süreci yaşıyoruz şimdi” dedi. “Cumhurbaşkanımız, ülkemizin lideri, AK Parti 19 yıllık sorumluluk dönemini geçiriyor” diyen Başkan Demir, “Bugün ülkemiz dünyada hatırı sayılır önemli bir yerde. Pandemi sürecini de dünyada en iyi yöneten ülke. ABD, Fransa, İtalya gibi birçok yerde yoğun bakımlar yetersiz kaldı. Koridorlarda, stadyumlarda yoğun bakım üniteleri oluşturdular. Bizim doluluk oranımız ise yüzde 60’larda” diye konuştu. Başkan Demir, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin etkin olduğunu Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bunu etkin bir şekilde kendisinin de yaşadığını ifade ederek, sistemlerin kendi kendine ülkeyi yönetemeyeceğini, sistemin sorumluluğunu kullanan kişilerin çok önemli olduğunu vurguladı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Cumhurbaşkanımızın liderliği, bakanlar kurulunun vaziyet alması, sağlık alanındaki bilim kurulu ve illerdeki pandemi kurulları, valilik başkanlığında tüm iletişim kurulları etkin bir şekilde günü gününe ne zaman ihtiyaç duyulduysa o zaman toplandı. Samsun’da biz, sayın genel başkan yardımcımız, milletvekillerimiz, il başkanlığımız, ilçe belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve teşkilatlarımız ile büyükşehir belediyesi olarak biz ihtiyaç duyulup da talep edilen hiçbir şeyi geri çevirmedik. Yerine getirdik. Türkiye dünyanın gözde ülkesi haline geldi. AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde hakikaten çok hatırı sayılı bir yere geldik” diye konuşarak sözlerine şöyle devam etti:

“Siyaset hizmet işidir, yarış işidir. Siyaset alanında sorumluluk alan insanların o mekanizma içerisinde şehrine, insanına, geleceğine, ülkesine hizmet etme yeridir. Bunun dışında başka hiçbir şey de değildir.  O zaman bir şey çıkıyor, bütün yürüyüşümüz bütün duruşumuz, niyetimiz, samimiyetimiz hizmete doğru yürümek olmalıdır. Başarıya gidecek yolda bizi en iyi motive edecek olan ise bizi biz yapan değerlerimizdir.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz uyardı! Taş üstüne yeni taşlar koymamız gerekli

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz uyardı! Taş üstüne yeni taşlar koymamız gerekli