01 Aralık 2020 Salı

MUSTAFA DEMİR SAMSUN'DA ESNAFLARI GEZDİ! MİLLETE HİZMET YOLUNDA DURMAK YOK

Mustafa Demir Samsun'da esnafları gezdi! Millete hizmet yolunda durmak yok

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, bu hafta sonu Saathane Meydanında süren çalışmaları inceledikten sonra esnaf ve vatandaşları da ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

08 Kasım 2020 Pazar 15:34 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hafta sonu esnaf ve vatandaşları ziyaret etti  "Millete hizmet yolunda durmak yok" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hafta içi yoğun mesaisinin ardından hafta sonu da dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor. Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Meclis Başkanı Haluk Akyüz ve yönetim kurulu üyeleri ile istişare toplantısı gerçekleştiren Başkan Demir, ardından Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve birim müdürleriyle ilçede gerçekleştirilecek olan projeler ile ilgili toplantı yaptı. 

Toplantının ardından Saathane Meydanı’nda devam eden iyileştirme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Mustafa Demir, esnaf ve vatandaşlarla selamlaşarak hayırlı işler diledi. Mesaisinin büyük bir bölümünü halkın içerisinde ve onları dinleyerek, sorunlara çözüm üreterek geçiren Başkan Demir, “Her fırsatta hemşehrilerimizin yanındayız. Onların talep ve önerilerini dinlemeye özen gösteriyoruz. Ekiplerimiz sahada çalışmalarını sürdürüyor. Bizler de çalışmaları yerinde inceleyip görmek için yoğun mesaimizi sürdürüyoruz” dedi.

“Millete hizmet yolunda durmak yok” diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Güzel şehrimizin her noktasında büyük bir gayretle çalışıyoruz. 2021 projelerimizin hayata geçirileceği önemli bir yıl olacak. Altyapı noktasında ortaya koyduğumuz hedeflerimizi bu yıl yerine getirdik. Hemşehrilerimizin huzuru ve rahatı için çeşitli altyapı ve üst yapı gibi çalışmalar aralıksız devam ediyor. Belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Halkımızla birlikte elimizi taşın altına koyacağız. Her anlamda Samsun’umuzu imrenilen bir şehir haline getireceğiz. Yarınların Samsun’unu birlikte inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Altınordu maçı 1-1 sona erdi

Yılport Samsunspor Altınordu maçı 1-1 sona erdi