20 Eylül 2021 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR SAMSUN'DA HİZMETLERİN GÜN YÜZÜNE ÇIKMAYA BAŞLADIĞINI AÇIKLADI

Mustafa Demir Samsun'da hizmetlerin gün yüzüne çıkmaya başladığını açıkladı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, belediye olarak bir çok noktada 7/24 çalışmaların sürdüğünü açıklayarak, "Hizmetlerimiz ve yatırımlarımız yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı" dedi.

01 Ağustos 2021 Pazar 14:06 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hizmet ve yatırımların süreceğini ifade ederek, hayata geçirdikleri projelerin yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladığını açıkladı.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım ilçesinde incelemelerde bulundu. Gürgendağ-Akgöl grup yolu ile Gürgendağ-Haydarlar grup yolunda tamamlanan çalışmalar ile Bilmece Mahallesi’ndeki yol genişletme çalışmalarını yerinde gören Başkan Demir, "Bütün ilçelerimizde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Her ilçemizde, her mahallemizde neredeyse bir şantiye var. Ekiplerimiz 7/24 gece gündüz çalışıyor. Hafta sonları dahil olmak üzere 24 saat esasına göre yoğun bir şekilde çalışıyoruz, sahadayız. Hizmetlerimiz ve yatırımlarımız yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı” diye konuştu.
 
Adaletli ve hakkaniyetli bir şekilde her ilçede altyapı ve üst yapı noktasında eksiklikleri gidermeye çalıştıklarını dile getiren Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, "Şehrimize yakışan yollar yapıyoruz. Gittiğimiz, gezdiğimiz her ilçemizde vatandaşlarımızın bize olan ilgisi ve samimiyeti, doğru işler yaptığımızı gösteriyor. Samsun'un her yerinde, en ücra noktasında da Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarını görüyoruz" ifadelerini kullandı. Subaşı, Saathane, Toybelen, Canik ve İlkadım gibi şehrin birçok noktasında ve ilçelerde tüm ekipler 7/24 çalışmayı sürdürüyor.

Başkan Mustafa Demir, incelemelerinin yanı sıra Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) 9'uncu Danışma Kurulu Toplantısı'na da katıldı. Ayrıca Şehit Polis memuru Burak Zor'un oğlu Eymen Zor’un sünnet törenine iştirak etti. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ali Tek

03 Ağustos 2021 Salı 05:20

Sayın başkanSen o kadar hizmet ediyonda halk olarak biz niye göremiyoruz.Taflan da yollar toz toprak perişan şehir içinde bulvarlar bile köstebek yuvası.Allah aşkına gün yüzüne çıkıyor dediğin hizmetleri sen nerde yapıyon

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'tan Kentsel Dönüşüm açıklaması

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'tan Kentsel Dönüşüm açıklaması