28 Ocak 2022 Cuma

MUSTAFA DEMİR SAMSUN'UN ŞAHLANACAĞINI CAZİBE MERKEZİ OLACAĞINI AÇIKLADI

Mustafa Demir Samsun'un şahlanacağını Cazibe Merkezi olacağını açıkladı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, hayata geçirecekleri 30 proje Samsun'un şahlanacağını açıklayarak," Samsun Türkiye'nin Cazibe Merkezi olacak" dedi.

08 Mayıs 2020 Cuma 22:54 GÜNCEL
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a kente yapılacak projelerle ilgili bilgi verdi. 

“Kaliteli ve çağdaş yaşam herkesin hakkı” mottosu ile hareket ettiklerini ifade eden Başkan Mustafa Demir, “Projelerimizle Samsun şahlanacak ve Türkiye’nin cazibe merkezi olacak” dedi.

Başlama aşamasında olan kentsel dönüşüm, minibüs terminali, merkez ve ilçelere yapılacak otopark projeleri başta olmak üzere bir çok çalışma ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcıları Şenol Yıldız, Zennube Albayrak ile Ali Seyfi Küçükgöncü katıldı. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından 2019-2024 yılları arasında yapılacak yaklaşık 30 proje ile ilgili bilgi paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun’un projelerle şahlanacağını ve Türkiye’nin cazibe merkezi olacağını dile getirdi. 

Samsun’un çok güzel bir coğrafyaya sahip olduğunun altını çizen Başkan Demir, “Kentsel dönüşümden turizme, kültür ve sanata kadar birçok alanda şehrimizin ön plana çıkması için gerekli adımları atıyoruz. Kaliteli ve çağdaş yaşam herkesin hakkı” ifadelerini kullandı.

Samsun’un doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine kadar yapılacak tüm yatırımları ilgiyle dinleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, bu konuda yapılacak tüm projelere katkı vermeye hazır olduklarını dile getirdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mehmet erdin

09 Mayıs 2020 Cumartesi 12:58

30 yetmez yürü be büyük Başkan(!) 4 yıl samsun 30 da 1 proje ya görür ya görmez

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediyesi 11 Mayıs'ta açılacak berberleri dezenfekte etti

Canik Belediyesi 11 Mayıs'ta açılacak berberleri dezenfekte etti