06 Temmuz 2020 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR: SAMSUN'UN ŞAHLANIŞI İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

Mustafa Demir: Samsun'un şahlanışı için gece gündüz demeden çalışacağız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'un kendisine gerçekleştirdiği ziyarette, "Samsun'un şahlanışı için gece gündüz demeden çalışacağız" dedi.

17 Nisan 2019 Çarşamba 14:20 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak ile Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz'un ziyaret ettiği Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, "Samsun için hep birlikte, uyum ve işbirliği içerisinde hareket edeceğiz" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile sivil toplum kuruluşları(STK) temsilcilerini makamında ağırladı. 

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Vali Osman Kaymak ve İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz başta olmak üzere kurum müdürlerini ve STK temsilcilerini kabul eden Başkan Mustafa Demir, "Birliktelik içinde Samsun için hizmet edeceğiz" mesajını verdi.

'GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ'
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Samsun’un geleceği için yapılacak projelerde Büyükşehir Belediyesi olarak her kurum ile uyum içinde çalışacağız. Samsun'u, çok daha ileriye taşıyacak projelerimiz, yatırımlarımızla halkın karşısında olacağız. Bunları en kısa sürede hayata geçirip sonlandırmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Kurumlarımız ile iş birliği içerisinde Samsun’u şahlanışa birlikte taşıyacağız" dedi.'ÖNCELİĞİMİZ KURTULUŞUN 100'ÜNCÜ YILI' 
19 Mayıs 1919’un 100'üncü yılına da değinen Mustafa Demir, "Samsun büyük bir organizasyona imza atacak. Önceliğimiz haliyle kurtuluşun 100'üncü yılı olan 19 Mayıs. Ardından şehrimizi 2023 hedeflerine taşıyacak projelerde de tüm kurumlarımızla birlikte hareket edeceğiz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, İmamoğlu açıklaması yapan baro başkanına tepki gösterdi

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, İmamoğlu açıklaması yapan baro başkanına tepki gösterdi