04 Ağustos 2021 Çarşamba

MUSTAFA DEMİR SOSYAL MESAFE UYARISI YAPTI VATANDAŞ TRAMVAYLARA ÇARE BULUNMASINI İSTEDİ

Mustafa Demir sosyal mesafe uyarısı yaptı vatandaş tramvaylara çare bulunmasını istedi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, halk otobüsüne binerek vatandaşları Korona Virüs'e karşı maske, hijyen ve sosyal mesafe konusunda uyarırken, tramvaylarda yaşanan izdihama da çare bulması istendi.

12 Temmuz 2020 Pazar 15:34 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, halk otobüsüne binerek vatandaşları sosyal mesafe konusunda uyarırken, tramvaylarda yaşanan yoğun yolcu nedeniyle yaşanan sosyal mesafe sorununa da çare bulması bekleniyor.


Mustafa Demir'in halk otobüsüne binerek vatandaşları Korona Virüs'e karşı maske, hijyen ve sosyal mesafe konusunda uyardığı anlara ait görüntüler sosyal medya sayfasında yayımlandı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in sosyal medya sayfasından yayımlanan fotoğraflara ise vatandaşlar, tramvaylarda kalabalık yaşandığını ve sosyal mesafenin korunamadığı yönünde yorumlar yaptı. Vatandaşlar, yaptıkları yorumlarda Mustafa Demir'den tramvaylarda yaşanan sosyal mesafe sorununa da çare bulmasını istedi.

Öte yandan Mustafa Demir bindiği halk otobüsünde vatandaşlara "Her fırsatta vatandaşlarımızla, esnafımızla, iş insanlarımızla buluşuyoruz. Her zaman olduğu gibi şehrimizi birlikte yönetmek için istişareye büyük önem veriyoruz. Belediyemizin her birimi gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Bu günleri sağlıklı bir şekilde atlatabilmemiz önemli. O nedenle Sağlık Bakanlığımızın uyguladığı tedbir ve kuralları yerine getirelim. Hijyen, maske ve sosyal mesafe gibi üç temel kuralı unutmayalım. Kurallara uyduğumuz takdirde sağlıklı güzel günleri yeniden hep birlikte yaşayacağız" dedi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yüksel Yıldırım ve Ertuğrul Sağlam Samsunspor'un yeni sezon formalarını giydi

Yüksel Yıldırım ve Ertuğrul Sağlam Samsunspor'un yeni sezon formalarını giydi