24 Temmuz 2021 Cumartesi

MUSTAFA DEMİR SÖZ VERMİŞTİ! SAMSUN'DA PARKTEK UYGULAMASI NE ZAMAN KALKACAK

Mustafa Demir söz vermişti! Samsun'da Parktek uygulaması ne zaman kalkacak

Samsun'da yol üstü otopark uygulaması Parktek araç sürücülerinin tepkisini çekmeye devam ediyor. Samsun'da Parktek-Parkomat nedeniyle icraya verilen sürücüler uygulamanın Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir tarafından sonlandırılmasını istiyor.

11 Eylül 2019 Çarşamba 17:46 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, araç sürücülerinin tepki gösterdiği yol üstü park uygulaması Parktek-Parkomat'ı aday olarak sahaya çıktığı 31 Mart seçim sürecinde, en kısa sürede kaldıracaklarını söylemişti. Samsun'da Parktek uygulaması ne zaman kalkacak..


31 Mart seçim sürecinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olarak tepki çeken Parktek uygulaması ile ilgili 26 Aralık 2018 tarihli basın yayın organlarına da yansıyan açıklamalarında "Parkomatlarla ilgili belediyenin bir sözleşmesi varmış. Bizim anlayışımızda mümkün olduğu en kısa sürede parkomatları kaldıracağız. Binalara zamanında ruhsat verirken otoparklarını yaptırmak lazım. Parkomatın parası bir şey değil de bunu kullananlara eziyet oluyor. Otoparkları yapınca ona da ihtiyaç kalmayacak. Parkomat konusunda belediyenin taahhüdü bittiği anda parkomat işini kaldıracağız. Biz otopark alanlarını da oluşturacağız. Parkomata ihtiyaç kalmayacak" demişti.

31 Mart seçim sürecinde Parkomat'ın kaldırılacağı sözünü veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, 6 aydır başkanlık görevinde olmasına rağmen, Parktek-Parkomat ile ilgili şuana kadar ne yeni bir açıklama yaptı, ne de bu uygulamanın kaldırılıp kaldırılmayacağı ile ilgili yeni bir beyanat verdi. 

Samsun'da Parkomat uygulamasının sözleşmesinin ne zaman biteceği ve Mustafa Demir'in bu uygulamayı ne zaman kaldıracağı merak ediliyor. Zira Parkomat uygulaması nedeniyle çok sayıda araç sürücü icralık durumda..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

Belediyeci

13 Eylül 2019 Cuma 13:22

Sözün mözün önemi yok. Belediyeyi Nihat SOĞUK yönetiyor Mustafa Bey vitrin sadece.

sait dede

12 Eylül 2019 Perşembe 19:21

merkezde samsun kalbi iilkadım otapark lazım

Meçhul Şarkıcı

12 Eylül 2019 Perşembe 10:10

Evet söz verdi suya zam yaptı mezarlıklara zam yaptı 3 ay hiçbirşey yapmadan belediyeyi 360 milyar borçlandırdı sayalım mı sayın mustafa demirin icraatlarını zaten senin o makama geliş amacını bile bile sana oy verenler görsünler marifetlerini suya zam yapmak nedemek vatandaş itiraz edince boğazını sıkarsınız.. Allah belanızı versin

cevdet

12 Eylül 2019 Perşembe 08:50

başkan çok hızlı daha icraat göremedik görünceye kadar seçim gelecek her halde ben başkan olsam her mahalleye mahalle otoparkı için bir alan oluşturur kamulaştırma yapar hemen otopark yaparım yeni bina daire sayısı kadar enaz otoparkı olmayana ruhsat vermem doğu ve batı çevre yolu başlayacaktı seçimden sonra ne oldu akşam oldu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci down sendromlu milli sporcu Salihcan Öztankal'a tam destek verecek

Cemil Deveci down sendromlu milli sporcu Salihcan Öztankal'a tam destek verecek