11 Nisan 2021 Pazar

MUSTAFA DEMİR TRAMVAY GÖRÜNTÜLERİNİN KASITLI KALABALIK GÖSTERİLDİĞİNİ İDDİA ETTİ

Mustafa Demir tramvay görüntülerinin kasıtlı kalabalık gösterildiğini iddia etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Korona Virüs salgın sürecinde tramvaylarda yaşanan sosyal mesafe sorunu ile ilgili kasıtlı olarak kalabalık görüntülerin gösterildiğini iddia etti.

17 Ekim 2020 Cumartesi 14:29 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, tramvay görüntülerinin kasıtlı olarak kalabalık gösterildiğini iddia etti, kendisine görüntüleri göstermek isteyen gazeteciye ise "Beni muhatap almayın" dedi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, tramvaylardaki kalabalık yolcu görüntülerini kendisine göstermek isteyen gazeteciye "Beni muhatap almayın. Siz yaptığınız yayına devam edin" yanıtı verdi.

Samsun'da Korona Virüs salgını sürecinde tramvaylarda yaşanan kalabalık yolcu sorunu ile ilgili vatandaşlarda çektikleri görüntüleri sosyal medya sayfalarından yayınlamaya devam ederken, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Demir, bu konuda ki eleştirilere ilginç bir yanıt verdi. Samsun Büyükşehir Meclisi toplantısına katılan Samsun Gazetesi muhabiri Emre Öncel toplantı sonrası başkan Mustafa Demir'in yanına giderek tramvaylarda yaşanan ayakta yolcu ve kalabalık görüntüleri sormak istedi. Gazetenin haberine göre Mustafa Demir, gazete muhabiri Emre Öncel'e tramvay görüntüleri ile ilgili kalabalık görüntülerin kasıtlı olarak gösterildiğini söyleyerek, "Beni muhatap almayın. Siz yaptığınız yayına devam edin" yanıtı verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor sahasında ağırladığı İstanbulspor'a 3-0 yenildi

Yılport Samsunspor sahasında ağırladığı İstanbulspor'a 3-0 yenildi