24 Eylül 2021 Cuma

MUSTAFA DEMİR'DEN BİNALİ YILDIRIM'A TOPAL DURSUN'UN OĞLU PAYLAŞIMI İLE DESTEK

Mustafa Demir'den Binali Yıldırım'a Topal Dursun'un oğlu paylaşımı ile destek

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'den Topal Dursun'un oğlu paylaşımı ile İstanbul seçimleri öncesi Binali Yıldırım'a destek geldi.

09 Haziran 2019 Pazar 17:01 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, İstanbul seçimlerine sayılmı günler kala Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a Topal Dursun'un oğlu mesajı ile destek geldi.


31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakının Samsun Büyükşehir adayı olarak seçimi kazanan Mustafa Demir, Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir adayı Binali Yıldırım'ın "Topal Dursun'un oğlu Binali de" sözlerini sosyal medya sayfasından paylaşarak, "Ne dediysek yaptık yine biz yaparız" mesajı yayınladı.

Mustafa Demir, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Binali Yıldırım'ın da üzerinde 'İstanbul Daha Güzel Olacak' sloganının bulunduğu bir görselini de yayınladı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mehmet SÜRÜSEBEREKET

10 Haziran 2019 Pazartesi 14:39

Bu iş sosyal medya paylaşımı ile olmaz partine ve İstanbul seçimine gerçekten destek vermek isteseydin suya zam yapmazdın ya da 1 ay sonra yapardın şimdi İstanbulda tüm Chp liler seni anlatıyor önce indirim sonra bindirim diyerek.Editör size de güveniyoruz ama son zamanlarda yorumlarımız yayınlanmıyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Çarşamba ilçesine beyzbol sahası yapılacak

Samsun'un Çarşamba ilçesine beyzbol sahası yapılacak