09 Mart 2021 Salı

MUSTAFA DEMİR'DEN UYARI! ADIMI KULLANIP YARDIM İSTEYENLERE İTİBAR ETMEYİN

Mustafa Demir'den uyarı! Adımı kullanıp yardım isteyenlere itibar etmeyin

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, yaptığı açıklamada şahsı ve belediye bürokratlarının adını kullanıp Yardım ve Bağış talebinde bulunan dolandırıcılara karşı dikkatli olunmasını istedi.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 00:53 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, vatandaşları telefonla arayarak ismini kullanarak para talep eden dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, son günlerde telefonla arayarak şahsı ve belediye bürokratlarının adını kullanıp ‘Yardım ve Bağış’ talebinde bulunan dolandırıcılara karşı dikkatli olunmasını istedi. 

Bu tür kişilere itibar edilmemesi konusunda uyarılarda bulunan Başkan Demir, "Gerek benim gerekse belediyemizin hiçbir birimi ve bürokratının böyle bir talebi söz konusu değildir. Şahsım, belediye ve belediye bürokratlarının adını kullanarak yardım isteyenlere itibar edilmemesini, vatandaşlarımızın bu tür dolandırıcılık yöntemine karşı dikkatli olmasını rica ediyorum. Ayrıca böyle talepte bulunanları emniyet güçlerine bildirmeleri büyük bir önem arz etmektedir. Bu konuyla ilgili yetkili kurumlara şikayette bulunduğumuzu ve olayın takipçisi olduğumuzu da belirtmek isteriz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

doğrucu dVUT

29 Temmuz 2020 Çarşamba 08:59

Beni aradılar yüzde 10 istediler.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan büyük ortak tepkisi!

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan büyük ortak tepkisi!