12 Nisan 2021 Pazartesi

MUSTAFA DEMİR'E ÇAĞRI! SİZDEN PARA İSTEYEN BASIN YAYIN ORGANLARININ İSİMLERİNİ AÇIKLAYIN

Mustafa Demir'e çağrı! Sizden para isteyen basın yayın organlarının isimlerini açıklayın

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in katıldığı toplantılarda hizmetlerini anlattıktan sonra sürekli lafı basına getirerek, "Basın benden para istedi vermediğim için hakkımda kötü haberlerler yapıyorlar" dediği gündeme geldi. Mustafa Demir'e çağrı! Sizden para isteyen basın yayın organlarının isimlerini açıklayın

05 Eylül 2020 Cumartesi 11:45 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'in katıldığı toplantılarda iş adamlarına, sivil toplum kuruluşlarına yerel basını hedef göstererek, "Para istediler vermedim hakkımda o yüzden kötü haberler yapıyorlar" şeklinde sözler söyleyerek tüm basın camiasının itibarını zedelediği gündeme geldi.


Mustafa Demir'in önceki günlerde de katıldığı bir toplantıda hizmetlerini anlattıktan sonra lafı yerel basına getirerek, "Benden para istediler vermediğim için hakkımda kötü haberler yapıyorlar" dediği öğrenilirken, bu basın yayın organlarının isimlerini vermeyerek toplantıya katılan herkese basın camiasını hedef gösterdiği gündeme geldi.

Demir'in bu ifadeleri katıldığı her toplantıda sık sık kullandığı ve yerel basında çiğ yemeyip karnı ağrımayan herkesi zan altında bırakması yadırganırken, kendisinden para isteyen yayın organlarını isimlerini vererek açıklaması istendi. 

31 Mart seçimlerinden sonra Mustafa Demir, kapanan bir yayın organı ile karşı karşıya gelmişti. Su zammı konusunu sürekli işleyen yayın organının, para talep ettiği bu talebinin gerçekleşmemesi üzerine su zammı konusunu, sürekli olumsuz olarak işleyerek gazete manşetine taşıdığı iddiaları gündeme gelmişti. 

Mustafa Demir yönetiminde ki Büyükşehir Belediyesi bu yayın organının kapanması sonrası da bazı yayın organlarında olumsuz haberlerle sık sık gündeme gelirken, başkan Demir'in yaptığı konuşmalarda "Para istediler vermedim o yüzden hakkımda kötü haberler yapıyorlar" şeklinde ki sözlerinde yayın organlarının isimlerini vermeyerek, tüm basın camiasını kişi ve kişilere kötü göstermeye çalışması yadırganıyor.

Sayın Mustafa Demir başkana buradan çağrı yapıyoruz; Kim bu basın yayın organları, isimlerini açıklayın. Kim sizden para talep etti ve sonrasında olumsuz haberler yaptı, açıklayın.. Hangi yayın organları ise onlar, onları isimleri ile hedef alın. İsim açıklamayacak sanız şayet, katıldığınız toplantılarda kişi ve kişilere tüm basın camiasını zan altında bırakan ve bu mesleği çiğ yemeyip karnı ağrımadan yapan yada yapmaya çalışan insanlarında, toplumda itibarını zedeleyecek sözlerden lütfen kaçının..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Metin Akbaş, Samsunspor ve Atatürklü armanın yükselişini yazdı

Metin Akbaş, Samsunspor ve Atatürklü armanın yükselişini yazdı