24 Kasım 2020 Salı

MUSTAFA TÜFEK'TEN ATAKUM AÇIKLAMASI! BÖYLE OLACAĞINI BEŞ YIL SÖYLEDİK

Mustafa Tüfek'ten Atakum açıklaması! Böyle olacağını beş yıl söyledik

Samsun'da 31 Mart seçimleri öncesi Atakum Belediyesinin CHP Meclis üyesi olan Mustafa Tüfek, belediyenin CHP'ye geçmesi sonrası gelen haciz ve icralarla ilgili, "Biz böyle olacağını beş yıl söyledik, kimse bize inanmadı. Bu günkü tablo sürpriz değil." dedi.

25 Temmuz 2019 Perşembe 12:25 GÜNCEL

Samsun'un Atakum İlçe Belediyesi AK Parti'deyken yaptığı usulsüzlük ve belediyedeki yanlış uygulamalarla ilgili açıklama ve iddiaları ile sık sık gündeme gelen eski CHP Meclis Üyesi Mustafa Tüfek, 31 Mart seçimleri sonrası CHP'ye geçen belediyeye gelen hacizlerle ilgili konuştu.


AK Parti döneminde özellikle Atakum Belediyesinde yapılan ihalelerin yanlış olduğunu meclis toplantılarında ve hazırladığı raporlarla 31 Mart seçimleri öncesi gündeme getiren eski meclis üyesi Mustafa Tüfek, belediye bütçesinin de anormal derecede borçlandığını sık sık gündeme getiren bir isimdi.

31 Mart seçimlerinin ardından CHP'ye geçen Atakum Belediyesi şu günlerde bir biri ardına gelen hacizlerle gündeme gelirken, CHP eski Meclis üyesi Tüfek, Medya Veri sitesinde yer alan habere göre yine dikkat çekici sözler kullanarak, "5 yılık belediye Meclis döneminde bu mücadeleyi Meclis üyeleri olarak verdik. Kimse bize inanmadı hatta bazı partili yöneticilerimiz Meclis üyelerinin sözlerini fazla ciddiye almayın telkininde bulundu.Bu günkü tablo sürpriz değil." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

şafak ay

29 Temmuz 2019 Pazartesi 13:15

sen önce kızının yaptıklarına bak- al birini vur ötekıne. hadı yıyorsa :)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesinde 6 araç haciz edildi başkan vekilinden sahte fatura iddiası geldi

Atakum Belediyesinde 6 araç haciz edildi başkan vekilinden sahte fatura iddiası geldi