27 Ocak 2022 Perşembe

NECATTİN DEMİRTAŞ, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNDE GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Necattin Demirtaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde gazetecilerle bir araya geldi

Samsun'da İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerle bir araya geldi.

10 Ocak 2022 Pazartesi 16:43 GÜNCEL

Samsun'da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebi ile İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, basın mensupları ile Ihlamur Kafe'de buluştu.


Ihlamur Kafe'de gerçekleşen buluşmaya, Samsun'da yayın yapan gazeteler ile ajans temsilcileri, internet gazetelerinin çalışanları ve meslek büyükleri katıldı. İlkadım Belediyesi Başkanı Demirtaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarken, Samsun'da görev yapan gazetecilerin zor şartlar altında kamunun haber alması adına fedakarca çalıştıklarını söyledi. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, basın buluşmasında 31 Mart seçim sürecinden bu yana yaptıkları hizmetler ve yeni dönemde hayata geçirecekleri projelerle ilgili de toplantıda basın mensuplarına bilgi verdi.

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın buluşması yapan İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'a teşekkür etti. Demirtaş buluşma sonrası gazetecilerle hatıra fotoğrafı çekindi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Vezirköprü'de traktörüne mazot alamayan çiftçi tarlasını eşeklerle sürdü

Samsun Vezirköprü'de traktörüne mazot alamayan çiftçi tarlasını eşeklerle sürdü