22 Ekim 2021 Cuma

NECATTİN DEMİRTAŞ BASINI TÖHMET ALTINDA BIRAKAN SÖZLERİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

Necattin Demirtaş basını töhmet altında bırakan sözleri için özür diledi

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş'ın düzenlediği basın toplantısında, basını töhmet altında bırakan ifadeler kullanması toplantıya katılan bir gazetecinin tepkisini çekerken, başkan Demirtaş özür dilemek zorunda kaldı.

23 Temmuz 2020 Perşembe 14:23 GÜNCEL

Samsun'da İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, düzenlediği basın toplantısında misafir ettiği gazetecilere, basını töhmet altında bırakan sözler sarf edince tepki ile karşılaştı.


Necattin Demirtaş'ın 31 Mart seçimlerinden sonra ilk kez bir araya geldiği basın toplantısında, medya mensuplarını hedef alan ve töhmet altında bırakan sözler sarf etmesine, gazeteci İsmet Aktaş'tan tepki geldi. Demirtaş'tan söz isteyen İsmet Aktaş, "Başkanım burada basını töhmet altında bırakmanızı doğru bulmuyorum. Seçildiğiniz günden beri mağdur edebiyatı yapıyorsunuz. Burada hiç kimseyi töhmet altında bırakamazsınız" dedi.Gazeteci İsmet Aktaş'ın bu sözleri üzerine toplantı da soğuk rüzgarlar eserken, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, duygusallıkla haddini aşan ifadeler kullandığını belirterek, özür diledi. Necattin Demirtaş, basın toplantısında sarf ettiği sözler için, "Doğru haddini aşan sözler oldu. İnsan gibi hepinizden özür diliyorum. Bu bahsi kapatalım" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Necattin Demirtaş'tan MHP açıklaması! İYİ Parti'ye misafir olarak geldim

Necattin Demirtaş'tan MHP açıklaması! İYİ Parti'ye misafir olarak geldim