17 Eylül 2021 Cuma

NECATTİN DEMİRTAŞ BELEDİYEDEKİ İDDİALARA İLİŞKİN ÇOK SERT AÇIKLAMA YAPTI

Necattin Demirtaş belediyedeki iddialara ilişkin çok sert açıklama yaptı

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, bugün yapılan meclis toplantısında belediyede gündeme gelen bazı iddialara ilişkin çok sert bir açıklama yaptı.

01 Temmuz 2021 Perşembe 19:50 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, hırsızlarla, çalanlarla, rüşvet yiyenlerle aynı kefede olma şanslarının bulunmadığını belirterek, belediyede gündeme gelen bazı iddialara ilişkin açıklamalarda bulundu.


İNCELEME BAŞLATILDI
Bugün yapılan meclis toplantısında konuşan Necattin Demirtaş, "Kardeşim dahi olsa kamunun 5 kuruşunu kimseye yedirtmem, yedirtmeyeceğim de. Ne pahasına olursa olsun. Konular teftişle inceleme altına alındı, somut delillere rastlarsak, gerekeni o zaman yapacağız. Ben 40 yıllık idareciyim hem adama görev verip hem de hırsız muamelesine tutmak ile adam çalıştırılmaz. Hırsızlığını ispat edinceye kadar bizim için namusludur. Ama tespit edersek kardeşimde olsa taviz vermem. Gereken yasal işlemleri başlatırım. Bizim parasal konularda hırsızlarla, çalanlarla, rüşvet yiyenlerle aynı kefede olma şansımız asla olamaz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 10 Yorum

Malik

05 Temmuz 2021 Pazartesi 15:04

Sanki belediyede safra ile yaramayan adam yoktuda 5 tanede kalitesiz, kapatisesiz adamı danışman aldın unlara maaş veriyon başkan belediyede çalışıp işe gelmeden maaş alanlar maaş alıpta başka işte çalışanlar var bunları yardımcıların müdürlerin vede sen koruyon.bunlardan menfaat sağlayanlar var personelini belediyeye getiremeyen çalıştıramayan nasıl başkan olur.150 kişi işe gelmeden maaş alıyor, birde hak etmeden verilen fazla mesailer var özel kalemdekilere ve zabıtada dağıtılanlar gibi.

Serdar

04 Temmuz 2021 Pazar 14:17

Ben büyük şehir belediyesi personeliyim ,büyükşehir belediyesinde adı çıkmış kayınbiraderi L .C nasıl getirdinde kendine başkan yardımcısı yaptın, kayınbiraderin olmasa yaparmıydın. Emiri kim verdi, eşin mi verdi. Eşinizin belediyede alımlara ve atamalara görevlendirmelere kadar yetkili olduğu konuşuluyor bunlarıda açıklarmısınız başkan.

Maksut

04 Temmuz 2021 Pazar 14:12

Sen kimin hırsız kimin dürüst olduğunu çok iy biliyon necattin başkan ama senin işin dürüstle değil Başkan yardımcıların R.B ,C.K nin kim olduğunu ve onlara bağlı birimlerdeki dönen dolapları bilmiyonmu kimi kandırıyon , aşk dedikodularını yeneni bilmiyon mu, danışmanın N.Ö nün şirket üzerinden yaptıklarını bilmiyonmu . biliyon hepsini biliyon işe gelmeden maaş alanları danışman diye aldıklarını açıkla. Adam gibi adam dürüst eski yardımcın T.T yi niye saldın işi bilenle yemeyenle işin olmaz.

Okan

03 Temmuz 2021 Cumartesi 00:10

Kral sensin ama senden cok kralci var gibi bir hava var piyasada

Cavit

03 Temmuz 2021 Cumartesi 00:06

İnceleme baslatildi inceleme baslatildi bitmedi gitti bu inceleme etrafindaki sirtlanlar seni bitirdi sen hala inceleme diyon baskanim yapma ya kes at jilet gibi artik etrafini bitirdiler senin istifa et gec mhp ye kur ekibini yeniden sahlandir su ilkadimi artik son iki sene kaldi şu etrafindakilere dikkat et herkes senin adini kullanip bir seyler koparma pesinde gibi gorunuyor disardan

Selma

02 Temmuz 2021 Cuma 11:10

Herkesin ne olduğunu biliyorsun aramana gerek yok işin başı sensin be sağ kolun ile yardımcıların dürüstlükten bahsetme sen dürüst değilsin başkan..

Salih

02 Temmuz 2021 Cuma 11:08

Hursızlığı ispat edilmiş adamları hala atnı birimde suyun başında tutuyon çünkü işine geliyo olmayacak işi onlara yaptırıyon onların yaptıklarına çaldıklarına göz yumuyon. Fen işlerindeki yolsuzlukta iki kişiyi görevden alıyon esas suçlu müdürü koruyon çünkü sağ kolunun dayısı. Sağ kolun danışmanım dediğin adam seçimde sana para yardımı yaptığı için her yaptığını biliyon ses çıkarmıyon, inşaat ruhsat servisinde müdüründen başkan yardımcısına müdür muavinine kadar herkez bilinen şaibeli kişiler

İlhan

02 Temmuz 2021 Cuma 01:17

Yav he he

Uğur

01 Temmuz 2021 Perşembe 23:48

Haydar abi sesimizi duyuramıyoruz işimizde n oluruz korkusuna ilkadım belediyesinde maaşlarımız yatmıyor sürekli ücretsiz izin veriliyor belediyede para diye 2 ayda bir 600 TL gibi alakasız rakamlar yatıyor

Uğur

01 Temmuz 2021 Perşembe 23:44

Necattin demirtaş ne anlatıyorsun adam lar burnun dibinde Allah aşkına artık kayyum attan sın yalan konussma yalannnnnnnnn

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da atıl kalan Unkapanı Kültür Merkezi ile ilgili yeni gelişme

Samsun'da atıl kalan Unkapanı Kültür Merkezi ile ilgili yeni gelişme