26 Ocak 2021 Salı

NECATTİN DEMİRTAŞ İLKADIM BELEDİYESİNİN TÜM BİRİMLERİ İLE YENİ HİZMET BİNASINA GEÇTİĞİNİ AÇIKLADI

Necattin Demirtaş İlkadım Belediyesinin tüm birimleri ile yeni hizmet binasına geçtiğini açıkladı

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, 1 Temmuz itibari ile yeni yapılan belediye binasında hizmet vereceklerini açıklayarak, "Yeni hizmet binamız ile hizmet kalitemiz artacak" dedi.

30 Haziran 2019 Pazar 18:58 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, İlkadım Belediyesinin tüm birimleri ile İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binasında İlkadımlılara hizmet vermeye başladığını açıkladı.Gazi Beldesi, Yeşilkent Beldesi ve İlkadım Beldesi’nin birleşimi ile Türkiye'de birçok ilden büyük bir ilçe olarak yıllardır iki farklı hizmet binasında hizmet veren İlkadım Belediyesi 1 Temmuz 2019 Pazartesi gününden itibaren Kadıköy Mahallesi, Ulugazi Toki Konutları önü, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında inşa edilen yeni binasında hizmete başlıyor.

DAHA HIZLI VE VERİML HİZMET OLACAK
Bir birine bağlı birimlerin farklı yerleşkelerde hizmet vermek zorunda olmasından kaynaklanan problemleri  ortadan kaldıracak olan yeni hizmet binasında, vatandaşların alacakları hizmetler de tek çatı altında toplanmış olacak. Birimlerin kendi arasındaki iletişimleri hızlanırken verim de artmış olacak.DEMİRTAŞ; "YENİ DÖNEMDE YENİ HİZMET BİNAMIZ İLE HİZMET KALİTEMİZ ARTACAK"
Pazartesi gününden itibaren İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binasında vatandaşın hizmetinde olacaklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; "İlkadım ilçemizde İlkadımlı hemşehrilerimize yakışır bir hizmet binasında Temmuz ayının ilk gününden itibaren hizmet vermeye başlıyoruz. İki farklı yerleşkede hizmet vermekten kaynaklanan aksaklıkları ortadan kaldırarak daha hızlı, verimli ve kaliteli hizmeti vatandaşlarımızla buluşturacağımız yeni binamızın ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımız bundan sonra tüm işlemleri, talepleri ve önerileri için yeni hizmet binamızda misafirimiz olabileceklerdir." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir: Ömrüm ülkemize, gelecek neslimize, devletimize feda olsun

Samsun Büyükşehir Başkanı Demir: Ömrüm ülkemize, gelecek neslimize, devletimize feda olsun